Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Xbox 360 - Granie w trybie offline

Michu_PL 16 Kwi 2018 09:07 315 4
  • #1 16 Kwi 2018 09:07
    Michu_PL
    Poziom 9  

Cześć,

Szukałem informacji na ten temat w Internecie, ale nigdzie nie mogę znaleźć jednoznacznej odpowiedzi. Chce kupić znajomym gry na konsolę Xbox 360. Problem w tym, że nie mają dostępu do Internetu. Czy jeśli kupię pudełkową wersję to będzie można w nią grać w trybie offline? Np. Rayman Legends, Star Wars Kinect lub Just Cause 2.

0 4
  • #2 16 Kwi 2018 09:23
    kindlar
    Poziom 38  

Grać można w gry z płyty lub z dysku jeśli konsola jest w niego wyposażona. Na dysk można pobierać gry z internetu za darmo demo i kupować za pośrednictwem internetu. Do samego grania net nie jest już potrzebny.

0
  • #3 23 Kwi 2018 12:35
    Wojnarowicz
    Poziom 4  

Niektóre gry wymagają podłączenia, ale tylko w XBOX Life. Inne gry działają bez konieczności podłączenia do Internetu.

Dodano po 59 [sekundy]:

Możesz też kupić gry w wersji elektronicznej, ale konieczne jest założenie konta na stronie Microsoftu oraz posiadanie Internetu.

0
  • #4 24 Kwi 2018 10:01
    Michu_PL
    Poziom 9  

Dziękuje za odpowiedź. Odpuściłem jednak temat, ponieważ okazało się, że chodzi o inne gry, a one wymagają podłączenia do Internetu.

0
  • #5 24 Kwi 2018 10:01
    Michu_PL
    Poziom 9  

Dziękuje za odpowiedź. Odpuściłem jednak temat, ponieważ okazało się, że chodzi o inne gry, a one wymagają podłączenia do Internetu.

Dodano po 59 [sekundy]:

Odpuściłem temat, ponieważ gry o które chodzi wymagają dostępu do Internetu. Tak jest napisane na opakowaniu.

0