Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

HP spectre X360 - zalanie hp spectre z boku wejscia ladowania

marcingarbacz 16 Kwi 2018 09:13 63 1
  • #1 16 Kwi 2018 09:13
    marcingarbacz
    Poziom 4  

Cześć

Wczoraj stała się tragedia i mam mega doła ...
    na biurku stały dwa laptopy mój i kolegi (ultrabooki), i był obok kubek z sokiem - trach po ciemku walnąłem ręką i rozlałem, poleciało głopwie na mojego laptopa (obydwa były zamknięte) - oczywiście szybko wytarłem, panika strach i nie wytrzymałem i odpaliłem. Mój działał, kolegi nie bardzo - uruchomił się ale wyskoczył jakiś błąd i nie wykrywało pulpitu, ale pomajstrostwem i okazało się, że trzeba aktualizacje zrobić i było po niej oki (nie wiem czy to zbieg okoliczności czy dopiero wyjdą problemy ... bo kolega mówił, że takiego czegoś nie miał -> nie mogło odnalezc jakieś plików systemowych). Niestety dzisiaj chciałem sprawdzić też porty z lewej strony u siebie (dwa mcro usb typu C, jedno jako gniado ladowania) i gniazdo do ładowania nie działa ... generalnie jest wykrywane bo jak podaczałem np adapter z pendrivem widzi go ale ladowarka nie ładuje. Drugi port działa ale też raz wykrywa raz nie (próbowałem zgrać kilka gb plików ale po kuliku minutach przerwało, z informacją że odłączono urządzenie). Laptop jest nowy i kosztował w pytę kasy (ponad 5 tysięcy). Zgłosiłem to do Hp serwisu ale boję się, że i tak stwierdzą zalanie - pytanie czy jest szansa, że to naprawią, czy coś mogło się stać poważnego (zalanie nastąpiło z boku tu przy wejściu do portów i na nie mógł polecieć sok i trochę dostać się do środka). Ile może kosztować naprawa?

Kolega ma dzisiaj przetestować swojego laptopa (asusa, tez ponad 4 kafle dał) i swoje porty.... jak nie bedą dzialać to się powiesze.

... chodzę cały roztrzęsiony i nie wiem co teraz.

0 1
  • #2 16 Kwi 2018 10:12
    Kasek21
    Poziom 43  

marcingarbacz napisał:
    Zgłosiłem to do Hp serwisu ale boję się, że i tak stwierdzą zalanie - pytanie czy jest szansa, że to naprawią

Nie na gwarancji.

marcingarbacz napisał:
    Ile może kosztować naprawa?

Trzeba oddać laptopa do diagnozy.

0