Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Electrolux ESL66020 - zegar cyka i nic więcej

andy84 16 Kwi 2018 11:19 147 3
  • #1 16 Kwi 2018 11:19
    andy84
    Poziom 9  

Witam.
    Mam problem ze zmywarką Electrolux ESL66020. Podczas pracy zgłosiła błąd i50. Po wyłączeniu i włączeniu błąd zniknął. Teraz przy próbie zmywania jest tak że słychać odpompowywanie wody z urządzenia, czas na zegarku upływa, ale wszystko stoi. Na dnie jest trochę wody, która po ponownym włączeniu jest odpompowana. Na podłodze zmywarki stała woda, która dostała się chyba przez nieszczelne światełko, które od dawna już nie działa. Wodę usunąłem wszystko wysuszyłem ale niestety nic to nie pomogło.
    Co może być uszkodzone i czy opłacalna jest w ogóle naprawa 9 letniej zmywarki.
    Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedzi
    Andrzej

0 3
  • #3 17 Kwi 2018 09:36
    andy84
    Poziom 9  

Dzięki za link. Czytałem go już wcześniej. U mnie błąd i50 był tylko raz. Teraz się nie pojawia. Włączam program, zaczyna wypompowywać wodę, potem nabiera i cisza. Do końca programu. Dzisiaj jeszcze puszczę krótki program i sprawdzę czy dojdzie do końca.

0
  • #4 19 Kwi 2018 07:13
    andy84
    Poziom 9  

Witam
    I jest tak jak pisałem wcześniej, Program startuje, pobiera wodę i stoi. Jak program dojdzie do końca to sygnalizuje koniec zmywania. Bez żadnego błędu. Oczywiście zero zmywania. Tylko woda wewnątrz zmywarki.

0