Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Thunderbird - nie wyswietla wiadomosci

16 Kwi 2018 16:09 4161 8
  • Specjalista - Instalacje Elektryczne
    Witam.
    Mam taki problem.
    Zrobiłem format systemu i zainstalowałem Klienta poczty Thunderbird na nowo aktualnego ze strony. Po jego zainstalowaniu skopiowałem cały folder z danymi kont poczty.
    Co się okazało.
    Ostatnie e-maile w skrzynce odbiorczej są z dn. 2017.12.07r - e-maili od ww. daty do dnia dzisiejszego nie ma:

Wpisując w wyszukiwarkę np. 'smuga' w wynikach wyszukiwania mam z 2018r widoczną historię oraz na widoku początek e-maila wraz z załącznikami:

Klikając na widoczną historię nie widzi e-maila:

Proszę o pomoc w przywróceniu niewczytanych e-maili.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
    Nie mam nic w archiwum - archiwum mam z lat 2015, 2017.
    Z tego co kojarzę to w grudniu była aktualizacja TH.
    W archiwum?

W konfiguracji konta mam ustawioną ścieżkę do bazy zapisanych e-maili.
    Poza tym jak widzisz w tym kliencie poczty mam 4 konta i tylko na jednym koncie taki kiż maż się dzieje - na pozostałych kontach wszystko jest ok.

P.S. No niestety ale się poprawiłem. Nie chcę dostawać lawiny śmieci, którą mam na swoim pierwszym e-mailu.

Dodam jeszcze że skrzynka nadawcza też jest potracona tak jak wyżej skrzynka odbiorcza - e-mail'e są widoczne od 06.2017r.
    Dzięki DriverMSG - szukałem różnych wersji tego programu, wypuszczonych w przeciągu roku. Jutro zobaczę i dam znać czy pomogło?
    Przeinstalowałem wszystkie wersje programu począwszy od stycznia 2018r.
    W wersji 49 po uruchomieniu programu wyskoczyło mi okno z informacją że skrzynka odbiorcza jest pełna i należy usunąć stare wiadomości. Usunąłem starocie ale bez powodzenia - wiadomości jak powyżej są wykrywane ale ich treść jest niewidoczna (treść jedynie mruga i znika żądając nawiązania połączenia z internetem). Podejrzewam że mógł być przez program jakiś plik pomocniczy zbuforowany gdzieś i go po formacie nie ma.
  • Admin grupy komputery
    JohnySpZOO napisał:
    Podejrzewam że mógł być przez program jakiś plik pomocniczy zbuforowany gdzieś i go po formacie nie ma.
    Plik może i jest, ale brakuje odpowiedniego wpisu w rejestrze i program go może nie namierzyć.
    Jeśli TB nie szyfruje plików, to może da się odszukać treść jakimś edytorem HEX lub programem typu TextCrawler.