Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
IGE-XAO
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 307 2005 RHR 2.0 - Błąd P1598-obwód elektrozaworu obejścia obwodu chłodz

16 Kwi 2018 17:18 2787 2
  • Poziom 14  
    Witam,

auto jak w temacie. Zdarza się że zagrzewa płyn chłodzony ponad 100 stopni jednyny błąd jaki jest to ten z tematu.

Problem w tym ze termostat wsytępuje razem z zaworem( generalnie 3 wtyczki do niego przychodzą) nigdzie takiego nie można kupić nowego.

Dzwoniłem do ASO ale "nie mają rysunku i nic nie potrafia powiedzieć" wiadomo.

Pytanie ktoś może już przekładał coś takiego i wie czy jest jakiś zamiennik ? Czy coś tam znowu francuzi sobie w tym aucie wymyślili ?? Robiłem w nowszym 2.0 RHR bo 2007 rok i tam nie ma tego metalowego zaworu i taki mozna za 200zł kupić.

Peugeot 307 2005 RHR 2.0 - Błąd P1598-obwód elektrozaworu obejścia obwodu chłodz

Chodzi o ten zawór do którego przychodzi ta niebieska wtyczka z góry ;/

Dzięki za jakąkolwiek pomoc.
  • IGE-XAO
  • Poziom 39  
    U mnie w katalogu też nic nie ma, tylko nowszy typ. W ASO po nr Vin nic nie znaleźli? Dziwne. Podejrzewam że można zamontować nowszy typ termostatu i wykodować obecny w ECU. Szukaj kogos z serwisowym kompem PSA.
  • IGE-XAO
  • Poziom 14  
    Powiedział mi tylko facet w ASO że maja jakiś (nie ma rysunku) i do niego trzeba dokupić "jakaś" rurke plus srubkę więc podejrzewam że będzie jak mówisz ;/