Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Hyundai 1.9 crdi zgasł podczas - Hyundai tucson automat zgasł podczas jazdy

17 Kwi 2018 01:14 864 7
  • Poziom 9  
    Witam hyundai tucson 1.9 crdi 2006rok automat zgasł podczas jazdy i więcej nie odpalił. Jechałem 120km/h coś było słychać delikatne stukanie pod maską lub szum glosniejszy i zgasł. Gdy przyjechała pomoc nie można było odpalić z innego akumulatora, ciśnienie ok, żadnego wycieku, nic nie kopcił. Laweta samochód scholowała i stwierdzili że najprawdopodobniej jest coś z silnikiem. Pół roku temu zmieniłem cały rozrząd. Czy to będzie pasek rozrządu? Co wy o tym sądzicie?
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Moderator Samochody
    Przyjacielu to może być wszystko.

Trzeba się trochę ubrudzić ewentualnie napisać coś o wstępnej weryfikacji przez mechanika.
  • Poziom 9  
    Jest na warsztacie i czekam na telefon co to jest , a to mnie boli bo w piątek mamy na wakacje jechać .
  • Poziom 40  
    W 2.0crdi zwykle blokuje się lub nie domyka zawór EGR w pozycji otwartej lub zapycha się sitko pompy paliwa w baku (wtedy w filtrze paliwa jest szary osad).
    Pozdrawiam
  • Poziom 9  
    Niestety strzelił pasek rozrządu przy szykości 120km/h w silniku pełno ropy, pozostaje tylko wymiana silnika. Jedyne wyjście, by naprawić samochód. Czy w ogóle warto go naprawiać? Czy lepiej sprzedać tak jak jest?
  • Moderator Samochody
    munia napisał:
    Niestety strzelił pasek rozrządu przy szykości 120km/h w silniku pełno ropy, pozostaje tylko wymiana silnika. Jedyne wyjście, by naprawić samochód. Czy w ogóle warto go naprawiać? Czy lepiej sprzedać tak jak jest?

Nie ważne przy jakiej prędkości. Może się okazać że kilka zaworów i po sprawie. Wtedy myślę że w 2000/2500 uda się zrobić silnik.
  • Poziom 31  
    Niech mechanik powie Ci jaki jest koszt części i naprawy silnika 2.0 crdi.
    Zobacz po ile są 2.0 crdi do kupienia i porownasz sobie cenę- czy się oplaca.
    2.0 crdi może naprawa troszku kosztować.
  • Poziom 9  
    dziękuję tak muszę zrobić.Pozdrawiam