Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Technik mechatronika szkoła

17 Kwi 2018 21:09 498 11
  • Poziom 4  
    Witam
    Zastanawiam sie nad wyborem szkoly ponad gimnazjalnej i chcial bym sie dowiedziec czy mechatronik to dobry wybór .Jesli tak to czy szkola LCKAZiU jest dobrym wyborem w Lublinie
  • Poziom 25  
    Interesujesz się mechaniką i elektroniką to mechatronik dobry wybór. W tym masz też pneumatykę, hydraulikę i automatykę.
  • Poziom 4  
    Czytalem opinie i ludzie pisali ze na mechatronice uczy sie wszystkiego i niczego.
    Czy to prawda?
  • Poziom 25  
    Zapytaj tych "ludzi" co to znaczy wszystkiego i niczego. Każda szkoła ma program nauczania oparty na podstawie programowej. Tak że uczą tego co jest potrzebne na tym kierunku. Moja odp. brzmi nieprawda.
  • Poziom 4  
    Rozumiem.
    Jak wyglada zapotrzebowanie na zawód mechatronika?
  • Poziom 25  
    Dzisiaj takie a za kilka lat inne. Oczywiście jest to dobry zawód. Zawsze możesz podjąć pracę np. na linii produkcyjnej jako ustawiacz automatyk. Nie wiem jak wygląda zapotrzebowanie na mechatronika ale masz wiele możliwości po tym kierunku.
  • Poziom 4  
    Czy po tym kierunku można zostac np elektronikem lub elektrykiem
  • Poziom 25  
    TAK jak najbardziej.
  • Poziom 4  
    Jestem jeszcze ciekaw jak wygladaja lekcje praktyczne w LCKZiU
  • Poziom 25  
    Jak jest w LCKZiU to Ci nie powiem bo nie jestem z tego rejonu. Popytaj starszych kolegów którzy się tam szkolą. Na pewno tak uczą abyś zdał egzamin zawodowy.
  • Poziom 4  
    Problem w tym ze jako jedyny chce tam iść i nikogo znajomego tam nie mam.
    Dlatego zadalem to pytanie.
  • Poziom 2  
    @harlejowiec tez jestem mechatronikiem. Zastanawiam sie czy moge cos robic w branzy informatycznej po mechatronice? Oczywiscie zamierzam isc na studia zaoczne z infromatyki raczej i poprostu juz pracowac w branzy infromatycznej bo wybiore raczej studia zaoczne