Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Toshiba Satellite 1105 Jak ją otworzyc ??? Wymiana HDD

romanoo 20 Aug 2005 01:07 1293 3
    romanoo
    Level 10  
    Witam. Padł HDD i trzeba go wymienić i tu pojawił sie problem z otwarciem notebooka. Odkręciłem kilka srub od dołu i puscila zaledwie ramka wokół klawiatury, wygląda jakby pod klawiatura jeszcze coś trzymało, jakis zatrzask? A może trzeba zacząć od zdemontowania matrycy?, troche sie tego obawiam gdyż w części mocującej matrycy ida kable , tasiemki,etc. Za wszelkie porady z góry dzięki.
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    Platon
    Level 42  
    nie znam tego modelu, ale wg mnie dysk wymontujesz bez demontowania calego laptopa. poszukaj symbolu dysku na obudowie, bedzie kawalek zdejmowanego plastiku do oslony kieszeni na dysk.
  • Helpful post
    TONI_2003
    Moderator
    Witam ! ... sądzę że chyba jednak trzeba będzie go rozebrać by się do niego dostać !
    Posyłam Ci na PW kolego materiały jakie jak sądzę Ci do tego wystarczą by tego dokonać!
    romanoo
    Level 10  
    Niestety musialem rozebrac kompa do samego dna, zdjecie matrycy klawiatury, sporo przy tym zachodu ale do zrobienia. Dziekuje wszystkim za pomoc
    Moderated By TONI_2003:

Wszystko wyjaśnione temat zamykam !
    Jeśli zaistnieje taka potrzeba by post został otwarty proszę dać wiadomość na PW i podać link do postu .!