Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toshiba Satellite 1105 Jak ją otworzyc ??? Wymiana HDD

20 Sie 2005 01:07 1248 3
  • Poziom 10  
    Witam. Padł HDD i trzeba go wymienić i tu pojawił sie problem z otwarciem notebooka. Odkręciłem kilka srub od dołu i puscila zaledwie ramka wokół klawiatury, wygląda jakby pod klawiatura jeszcze coś trzymało, jakis zatrzask? A może trzeba zacząć od zdemontowania matrycy?, troche sie tego obawiam gdyż w części mocującej matrycy ida kable , tasiemki,etc. Za wszelkie porady z góry dzięki.
  • Spec od komputerów
    nie znam tego modelu, ale wg mnie dysk wymontujesz bez demontowania calego laptopa. poszukaj symbolu dysku na obudowie, bedzie kawalek zdejmowanego plastiku do oslony kieszeni na dysk.
  • Pomocny post
    Moderator
    Witam ! ... sądzę że chyba jednak trzeba będzie go rozebrać by się do niego dostać !
    Posyłam Ci na PW kolego materiały jakie jak sądzę Ci do tego wystarczą by tego dokonać!
  • Poziom 10  
    Niestety musialem rozebrac kompa do samego dna, zdjecie matrycy klawiatury, sporo przy tym zachodu ale do zrobienia. Dziekuje wszystkim za pomoc
    Moderowany przez TONI_2003:

Wszystko wyjaśnione temat zamykam !
    Jeśli zaistnieje taka potrzeba by post został otwarty proszę dać wiadomość na PW i podać link do postu .!