Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam wzmaczniacza wi fi z wejściem usb tzn tak żeby działał przez power banka

18 Kwi 2018 19:19 327 6
  • Poziom 2  
    Zależy mi na jak największym zasięgu. I tak jak w temacie musi być przenośny ponieważ potrzebuję go do drona
  • Admin grupy komputery
    Sifelek napisał:
    z wejściem usb tzn tak żeby działał przez power banka
    Ma być zasilany z Powerbank? Jeśli tak, to nie lepiej kupić z wbudowana baterią, lub dowolny inny zasilany prądem 5V?
  • Specjalista Sieci, Internet
    Ale wiesz że w miejscu gdzie jest wzmacniacz musi być dobry sygnał? Zainteresuj się urządzeniem Xiaomi WiFi Amplifier.
  • Poziom 2  
    Modeli na baterie nie widziałem ale jedyne co potrzbuję to przenośny wzmacniacz więc na baterie też będzie dobry
  • Poziom 37  
    Sifelek napisał:
    Zależy mi na jak największym zasięgu. I tak jak w temacie musi być przenośny ponieważ potrzebuję go do drona

Z pustego i salomon nie naleje. Tam gdzie sygnal wifi jest slaby to jest tak samo slaby dla urzadzenia koncowego jak i wzmacniacza. Bez roznicy. Wiec to w niczym nie pomoze.

Do czego potrzebujesz wifi w dronie?
  • Poziom 22  
    Sifelek napisał:
    Szukam wzmaczniacza wi fi z wejściem usb tzn tak żeby działał przez power banka

Kup dowolny wzmacniacz i do tego

powerbank + za 10pln przetwornicę (step-up lub step-down) na napięcie zasilania wzmacniacza.
  • Poziom 2  
    Do czego mi wifi w dronie?
    Dron działa jak ruter i za pomocą wifi wysyła obraz do telefonu a telefon może wtedy działać jak kontroler jednak na max 40-50 metrów wzmacniacz powinnien pomóc