Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] VW Passat B8 - Podłączenie instalacji haka do CAN

19 Kwi 2018 07:25 4071 5
  • Poziom 11  
    Wczoraj zabrałem się za montaż haka do VW Passat B8, wiązka została już przeciągniętą do skrzynki bezpieczników, tylko mam problem z podłączeniem CAN ponieważ w instrukcji jest napisane, CAN High on PIN 16 (orange/green wire), CAN Low on PIN 17 (orange/brown wire), Ignition on PIN 14 (black/violet wire). a pod tymi PIN-ami albo mam inny kolor lub PIN jest pusty, np kabel z PIN 16 znajduję się pod PIN 8, wiązka kabli jest z firmy kufatec.de, tam również napisałem wiadomość ale może ktoś się spotkał z takim problemem.
  • Poziom 27  
    Do którego sterownika chcesz podłączyć can ? Fabrycznie sterownik haka jest połączony z can komfort.
  • Poziom 11  
    Dostałem taki schemat, ja potrzebuje się podłączyć do obrazku nr 3 ale moja kostka wygląda trochę inaczej, nie ma tam kabli jakie są podane w opisie, czyli PIN 16, 17 i 14, dokładnie chodzi o CAN Low, CAN High i jeszcze jeden kabel.
    VW Passat B8 - Podłączenie instalacji haka do CAN
  • Poziom 11  
    jacek074 napisał:
    Może patrzysz nie na to złącze

Okazało się właśnie że było jeszcze jedno złącze schowane dosyć głęboko, kable zostały podłączone i wszystko działa, temat do zamknięcia.
  • Poziom 11  
    jacek074 napisał:
    Może patrzysz nie na to złącze

Okazało się właśnie że było jeszcze jedno złącze schowane dosyć głęboko, kable zostały podłączone i wszystko działa, temat do zamknięcia.

Dodano po 55 [sekundy]:

Okazało się że było jeszcze jedno złącze.