Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zakup przerywacza od kierunkowskazów.

Dawyn 21 Kwi 2018 10:18 357 4
  • #1 21 Kwi 2018 10:18
    Dawyn
    Poziom 2  

Witam. Posiadam motocykl Honda CBF 125, niestety zauważyłem, że mój przerywacz od kierunkowskazów powoli przestaje działać poprawnie. Zamierzam więc go wymienic i tutaj pojawia się moje pytanie, mianowicie czy kupując przerywacz musze kupic idealnie od mojego motocykla/taki sam jaki posiadam, czy może to być jakikolwiek przerywacz który ma takie same właściwości (ilość pin, napięcie itp.). Z góry dziękuję.

0 4
  • #3 21 Kwi 2018 10:51
    Dawyn
    Poziom 2  

Witam. Wedlug mnie akumulator jest sprawny, podczas gdy podłączyłem go pod prostownik aby go naladowac po zimowej przerwie to był nadal naladowany (na zime wyjalem go i polozylem w ocieolanej piwnicy). Natomiast kierunkowskazy nie zawsze sie wlaczaja i ostatnio przytrafilo mi się, że po wlaczeniu kierunkowskazu, zatrzymal mi sie i zaczął świecić stale jak np. Swiatla pozycyjne.
    P.S mój przerywacz ma budowe zwojnicy.

0
  • #4 23 Kwi 2018 15:58
    BANANvanDYK
    Poziom 38  

Sprawdź czy nie masz czasem zamontowanych nieoryginalnych kierunkowskazów oraz żarówek np. 10W. W tym modelu są kierunkowskazy 21W. Jeśli chcesz wymienić przerywacz, to tylko na oryginał Mitsuba o tym samym oznaczeniu (niekoniecznie od CBF). Nowe podróbki to straszne dziadostwo. Ewentualnie przerywacz od starego VW, po dołożeniu przewodu masowego.

0
  • #5 23 Kwi 2018 18:20
    Dawyn
    Poziom 2  

Witam. W moim przypadku zauwarzylem, że mam przerywacz firmy multilink 2x21w 1x3w 2 pin. Do kierunkowskazów zobacze w takim razie gdy będę miał wolny czas. Dziekuje za rade i odpowiedz.

0