Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Hikvision iVMS-4200 jak odtworzyć nagranie starsze niż 7 dni?

McVik 21 Kwi 2018 13:40 399 2
  • #1 21 Kwi 2018 13:40
    McVik
    Poziom 9  

Dzień dobry,

To mój pierwszy post w tej gałęzi forum więc Witam Wszystkich. :-)
    Od niedawna zajmuję się obsługą systemu monitoringu i dopiero odkrywam możliwości rejestratora, kamer i oprogramowania Hikvision.
    Zauważyłem, że mimo iż na dysku rejestratora są dostępne nagrania starsze niż 7 dni (można je pobrać), to w programie iVMS-4200 w aplecie "Remote Playback", dostępne są tylko pliki z nagraniami do 7 dni wstecz.
    Czy istnieje sposób aby zmusić oprogramowanie iVMS-4200 do wyświetlania wszystkich dostępnych nagrań dla wybranej kamery w aplecie "Remote Playback"?

Pozdrawiam - McVik

0 2
  • Pomocny post
    #2 22 Kwi 2018 15:46
    Stan-Mar
    Poziom 25  

Istnieje. Trzeba wybrać datę i wcisnąć szukaj.

0
  • #3 23 Kwi 2018 08:17
    McVik
    Poziom 9  

Dziękuję za odpowiedź. Nie całkiem tak jest jak piszesz, ale Twoja odpowiedź naprowadziła mnie na rozwiązanie. :-) Zapomniałem dodać, że używam klienta iVMS w wersji 2.7.0.10 build 20180211.
    Otóż w oknie "Remote Playback", po wybraniu kamery, po prawej stronie ekranu widnieje lista plików najdalej 7 dni wstecz. Nie ma tam możliwości wyboru innych dat ani wyszukiwania - możliwe jest tylko filtrowanie wyświetlanej listy. Ale - i tu dzięki za podpowiedź - daty są, tylko że po lewej stronie ekranu nad listą kamer, czego wcześniej nie zauważyłem. ;-) Jednak po wyborze dat, przycisk z lupką (search) nic nie daje ponieważ odnosi się do pola tekstowego pod datami i do wyszukiwania po słowach kluczowych.

Rozwiązanie jest bardziej zakręcone niż by się można było spodziewać, ale działa. :-) Trzeba kliknąć na kalendarz, wybrać zakres dat, zaakceptować "OK", a następnie ponownie wybrać kamerę np. podwójnie na nią klikając. Po takim zabiegu na liście po prawej stronie ekranu pojawiają się nagrania dla wybranej kamery i wybranego zakresu dat.

Pozdrawiam - McVik

0