Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Zasilacz SPC Vero l2 - Iskrzenie przy kablu od środka lub gdzieś indziej w środk

mihaueq 21 Kwi 2018 14:37 126 5
  • #1 21 Kwi 2018 14:37
    mihaueq
    Poziom 2  

Witam.
    Kilka dni temu złożyłem komputer i od tamtego czasu borykam się z problemem lekko iskrzącego zasilacza.
    Chciałem już oddać na gwarancję, gdyby nie to, że jak pytałem się na przykład rodziców to nikt nie słyszał żadnego iskrzenia.
    Być może to ja mam jakiś nadzwyczajny słuch ale sam już nie wiem więc chciałem się was spytać.
    W razie czego raczej na pewno jest to iskrzenie bo słuchałem tego już chyba kilka godzin i nie wydaję mi się, że jest to "piszczenie" cewek.
    Muszę także napomnieć iż wydaję mi się, że kiedy komputer dłużej działa lub gram w gry iskrzenie staje się głośniejsze.
    Czasami być może nawet znika i nie słyszę go z bliskiej odległości, a czasami słyszę go przy zamkniętym oknie z końca pokoju.
    Tak jak już mówiłem chcę się upewnić bo na razie nikt prócz mnie tego nie słyszy i nie jestem pewien czy oddać na gwarancję.
    Z góry wielkie dzięki za pomoc :)

0 5
  • Pomocny post
    #2 21 Kwi 2018 14:56
    kokapetyl
    Poziom 43  

mihaueq napisał:
    Chciałem już oddać na gwarancję, gdyby nie to, że jak pytałem się na przykład rodziców to nikt nie słyszał żadnego iskrzenia.

No to już mamy problem, czy to nie przypadkiem Twoja nadwrażliwość.
    Może nagraj ten/te dzwięk/ki i załącz do postu. Jeśli uda się je odsłuchać, może będą jakieś wskazówki.

0
  • Pomocny post
    #4 21 Kwi 2018 15:26
    kokapetyl
    Poziom 43  

Ja tam słyszę tylko jednostajny "szum" pewnie to wentylator. Pod koniec nagrania coś tam jest, ale napewno to nie iskrzenie zasilacza.

0
  • #5 21 Kwi 2018 15:29
    mihaueq
    Poziom 2  

No cóż dzięki wielkie chyba muszę pogodzić się z tym, że jestem upośledzony i będzie mnie to(czyli nic) denerwowało do końca życia.

0
  • #6 21 Kwi 2018 16:16
    mihaueq
    Poziom 2  

No cóż dzięki wielkie chyba muszę pogodzić się z tym, że jestem upośledzony i będzie mnie to(czyli nic) denerwowało do końca życia.

Dodano po 47 [minuty]:

Okazało się jednak, że chyba jestem upośledzony. Dzięki wielkie, że pomogłeś mi się upewnic ;p

0
  Szukaj w 5mln produktów