Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SUBWOOFER na dwóch STX'ach 27_150_4_SC

DUD3K 18 Gru 2005 19:33 33068 81
    DUD3K
    Poziom 19  
    Na sylwesra ci sie przyda ahahahaa :P Do mojgo bym neonkow bym nie zalozyl bo by stracil ten high-endowy styl :D :D :D Przez jakis czas byly niebieskie diody w tunelach (po dwie na tunel) ale jakos mi to nie pasowalo....

Pozdrawiam i zycze udanej konstrukcji
    DUD3K
    Potrafisz napisać podobny artykuł? Wyślij do mnie a otrzymasz kartę SD 64GB.
    elektronik_lol
    Poziom 16  
    siemasz wszystkim forumowiczom

jutro zaczynam robic sen ze wlasnie sub..
    tylko niewiem gdzie kupic.::
    -wykładzine
    watoline
    moze podpowiecie cos?? hmm na allegro widzialem.ale mi sie wydaje ze troche zawyzyli cene.

poradzcie cosik zimy.>_ : )

pozdro :):d
    elektronik_lol
    Poziom 16  
    witam

mam problem z przyklejeniem dywaniku do płyty. jak wy to przyklejecie??

drugi problem to niemoge przylutowac grubego kabla do koncowki wyjsciowej z kolumny.

pozdrawiam
    DUD3K
    Poziom 19  
    -smarujesz butaprenem
    -czekasz 5 minut
    -dociskasz solidnie
    -po godzinie (lub mniej) mozesz sciagnac docisk
    -gotowe (ja tak robie)

-musisz ocynowac zlacza glosnika
    -ocynowac kable
    -lutnąć
    -gotowe(ja tak robie)

pozdrawiam
    DUD3K
    elektronik_lol
    Poziom 16  
    DUD3k sluchaj
    a wiesz jak ja prubowalem kleic wikolem.hehe i mi sie niechcialo przyczepic.jutro na budapren przylkeje bo mam w garazu.a ten kabel to chyba mam zrabana cyne.i kalafonie musze skrecic sobie bo niemam.qrde ale te kable takie grube sa ze niewiem.
    DUD3K
    Poziom 19  
    WESOŁYCH ŚWIĄT

1 no ładny lolek :P
    2 aaahhhaaaa chodzi co jak do terminala przymocowac? to ja tam nie lutowalem. Skrecilem to na takie zlacze oczkowe ,w ktore to zacisnelem przewody i to zlacze skrecilem nakretka od terminala...

>>>KTO CHCE KUPIC MOJEGO SUBA ??
    pozdrawiam
    dud3k
    Użytkownik usunął konto
    Użytkownik usunął konto  
    Gibcio
    Poziom 10  
    10/10 żadnych zastrzeżeń ... przedni panel wypas na maxa z tą skają chciałbym usłyszeć te brzmienie :P
    DUD3K
    Poziom 19  
    sub zyskal wzmaka (tranzystor) 2x80wrms i czeka na hexfeta. co tam w swiecie wielkich subwooferow slychac ?;););)

pozdrawiam
    dud3k
    oleczek1988
    Poziom 21  
    Ja sie wypowiem na temat tego suba.

zalety:

1. To duzy plus ze podjales sie projektu.
    2. przednia sciana bardzo ladnie zostala obita.

wady:

1. minm zdaniem powinienes calosc zrobic tak jak plyte czolowa ze skaju na gąbce .
    2. nie podoba mi sie taka odleglosc miedzy glosnikami, trzeba bylo troche wezej.

ocena: 8/10 :)
    DUD3K
    Poziom 19  
    witam

1) nie chcialem obijac wszystkiego, bo to by wygladalo jak jakas kolumienka dla "metala". chcialem zachowac taki samochodowo/domowy styl. juz widzialem kolumienki z frontem na skaju a reszta na fornirze i wyglada to bardzo ladnie.

2) mialo byc wezej. o 10cm mialbyc krotszy, ale zwiekszylem to dla zyskania paru litrow. teraz mi sie juz podoba taka odleglosc.

pozdrawiam
    dud3k
    DUD3K
    Poziom 19  
    KOLUMNA JEST NA SPRZEDAŻ

kontakt gg:2830095
    zapek42
    Poziom 27  
    Wszystko bardzo fajnie ale nie podobają mi się te śróby od przedniej ścianki - szpecą .
    Ogólnie może byc ...
    8/10
    Pozdrawiam
    dolphin123
    Poziom 21  
    ogolnie spieprzyles caly skaj... :/ trzeba bylo front wpuscic jak w estradowych kolumnach i wtedy ten skaj by wygladal milo a tak jak go przybiles... niestety ale szkoda troche Twojej roboty... i jakby sie przyjrzec blizej to za cene tych dwoch glosnikow moglbys dostac jeden porzadniejszy jakosciowo, wkladajac dwa stxy zyskales tylko 3dB...
    Balu
    Poziom 38  
    dolphin123 napisał:
    ogolnie spieprzyles caly skaj... :/ trzeba bylo front wpuscic jak w estradowych kolumnach i wtedy ten skaj by wygladal milo a tak jak go przybiles... niestety ale szkoda troche Twojej roboty... i jakby sie przyjrzec blizej to za cene tych dwoch glosnikow moglbys dostac jeden porzadniejszy jakosciowo, wkladajac dwa stxy zyskales tylko 3dB...

ogólnie to odkopaliście koledzy trupa;)
    denis17
    Poziom 12  
    A jak z kosztami???w jakiej cenie sie wszystko zamkneło????
    DUD3K
    Poziom 19  
    Przeczytaj temat a się dowiesz.

Teraz firma STX w moim domu dawno odeszła w zapomnienie :)

Aha.. proszę nie kontaktować się ze mną w sprawie sprzedaży tego suba, ponieważ od dwóch lat ma on już innego właściciela.

Pozdrawiam
    owocowy89
    Poziom 20  
    Moim skromnym zdaniem, to strasznie rzucają się te łebki śrub na płycie czołowej.. dużo tego... fakt, że trzymać to musi, bo ciśnienie duże w środku podczas grania, ale wydaje mi się, że jakby pomalować sprayem te łebki na czarno, pod kolor skaju, to byłoby już ładniej chyba... taka moja mała sugestia.
    nemo666
    Poziom 21  
    no normalnie pięknie ! : D , tylko jedno mnie ciekawi :
    1. dlaczego w środku nie ma żadnego tłumienia?
    deltongo
    Poziom 11  
    elegancka i fachowa robota, gratulacje,
    a teraz małe "ale" gąbka? do wygłuszenia bass-reflex to pomyłka,
    kompakty to tak,ale tu sprawidziło by się wygłuszenie a większej gęstości,
    wata mineralna jest ok,
    ppozdrowania
    gugus89
    Poziom 14  
    deltongo napisał:
    elegancka i fachowa robota, gratulacje,
    a teraz małe "ale" gąbka? do wygłuszenia bass-reflex to pomyłka,
    kompakty to tak,ale tu sprawidziło by się wygłuszenie a większej gęstości,
    wata mineralna jest ok,
    ppozdrowania

Kolego, nawet BR delikatnie się wytłumia..
    igraszek05
    Poziom 14  
    moim zdaniem to doskładałbym na tego 42cm stxa choć jego membrana nie przekracza 38 lol . wybrałbym go ponieważ większa membrana wywołuje duże ruchy powietrza ,ale to tylko moje zdanie chociaż niegdy nie słyszałem tego stxa 25 cm nie wiem jak gra bo ja mam tego 42 cm i jest większa buda. ale nie mam go do czego porównać jedynie do alpierdów....
    Konstrukcja pinknie zrobiona :D acchhh te kocyki.. :)