Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Porównanie wzmacniaczy - który wybrać?

21 Kwi 2018 22:00 468 8
  • Poziom 5  
    Witam, który w wzmacniaczy poniższych byście wybrali w kwocie około 350 zł? Wiem, że niektóre droższe ale zawsze może się uda coś wyrwać w dobrej cenie. Kolejność wg mnie ułożona od najlepszego:

pioneer a676
    denon pma-560
    Kenwood KA 4040
    DENON PMA-860
    YAMAHA AX-500
    Zastosowanie: muzyka (pop, dance itp), filmy, gry. Chodzi mi o to aby coś z nich wybrać jak ktoś miał. Dziękuje :)
  • Poziom 15  
    Z tej listy to jak dla mnie Denon pma-560 oraz YAMAHA AX-500, ale tylko dlatego iż miałem okazję je serwisować i posłuchać, grały całkiem fajnie szczególnie YAMAHA.
  • Poziom 23  
    Z jakimi kolumnami miałby grać wzmacniacz?
    Jeżeli chodzi o Denony z Twojej listy to pma 860 zdecydowanie lepszy od pma 560.
  • Poziom 5  
    Quadral ac3150
    Jednak kilka osób twierdzi że denona pma 560 jest lepszy niż 860. Ale dużo osób zarzucilo mu suchość i brak detali
  • Poziom 23  
    Miałem oba modele i 560 nie jest lepszy. 860 to wyższy model, mocniejszy z pełniejszym brzmieniem. Charakterystyka dźwięku natomiast jest taka sama. Co do suchości to rzeczywiście cała seria x60 jest taka. Nie wiem jak grają te Quadrale ale jeśli jasno to Denona odpuść.
  • Poziom 26  
    Wyżej wymienione Quadrale + Denon serii PMA x60 to dobre powiązanie - kolega posiada, słuchałem i jest ok. Osobiście uważam, że model PMA 860 jest najlepszym wzmacniaczem z wymienionych przez autora w pierwszym poście.
  • Poziom 5  
    hehhehehe jeden poleca drugi nie. Szkoda, że nie można mieć kilku i porównać jednocześnie. Grają jasno więc chyba kenwooda postawię wyżej. Dzięki. A porównując Pioneer a676 a pioneer a504 to który będzie ok? Ponoć a504 jest nowszy i wyżej sklasyfikowany niż 676.
  • Poziom 26  
    Jest nowszy o 4 lata ale to nie ma nic do rzeczy 676 jest lepszym wzmacniaczem i mocniejszym.
  • Poziom 23  
    676 to dobry wzmacniacz z okresu gdy nie oszczędzano na częściach, zbudowany jak czołg. Mocny i nieco misiowaty bas powinien dobrze współgrać z jasnymi kolumnami.