Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Optex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rejestrator EasyCam EC-1058L - nie uruchamia się

22 Kwi 2018 19:52 585 4
  • Poziom 16  
    Witam.
    Mam problem z w/w rejestratorem. Podczas zmiany ustawień (harmonogramu nagrywania, dokładana była jedna kamera) pojawił się komunikat, że zmiany zaczną obowiązywać po ponownym uruchomieniu. Niestety - rejestrator się wyłączył i nie uruchamia się. Na monitorze pojawia się logo EasyCam na ok 20s, po czym rejestrator się resetuje, znów pojawia się logo i tak w kółko... Czy można coś z tym zrobić? Jakiś reset do ustawień fabrycznych czy coś? Wyciąganie baterii nic nie daje.
  • Poziom 26  
    Próbowałeś odpiąć tą kamerkę co podpiąłeś??

Sprawdź zasilanie (chodzi mi o odpięcie HDD, może za bardzo szarpie po zasilaczu), jak wstanie to winny zasilacz (choć w mniejszym stopniu, ale może też umarł hdd).
  • Poziom 16  
    Tak, próbowałem, nic to nie daje. Rejestrator nie rusza niezależnie od tego czy są podłączone kamery czy nie, sprawdzałem tez z dyskiem jak i bez dysku, z podpiętą siecią LAN i bez. Niestety zachowanie takie samo cały czas.
  • Poziom 18  
    arturssp napisał:
    Witam.
    Mam problem z w/w rejestratorem. Podczas zmiany ustawień (harmonogramu nagrywania, dokładana była jedna kamera) pojawił się komunikat, że zmiany zaczną obowiązywać po ponownym uruchomieniu. Niestety - rejestrator się wyłączył i nie uruchamia się. Na monitorze pojawia się logo EasyCam na ok 20s, po czym rejestrator się resetuje, znów pojawia się logo i tak w kółko... Czy można coś z tym zrobić? Jakiś reset do ustawień fabrycznych czy coś? Wyciąganie baterii nic nie daje.

Aż dziwne że w ogole sie włączył. Nie mam dobrego zdania o tym sprzęcie.

Dzwoń do którejś placówki Eltrox bo to ich sprzęti poproś numer do serwisu i pomocy technicznej.
  • Poziom 16  
    Ja też nie mam dobrego zdania o tych rejestratorach, chciałem dać BCS, ale cóż poradzić gdy ktoś chce mieć "najtaniej"...
    Ogólnie to działał przez jakiś rok...
    Ok, spróbuję coś się dowiedzieć u Eltrox'a.