Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mitsubishi lancer 1.6 98 km, Prawy kierunkowaz świeci.

23 Kwi 2018 12:28 468 8
  • Poziom 7  
    Witam . Od wczoraj mam problem który polega na tym że jak uruchomie auto lub je zamknę to świeci ( nie mruga) cały czas prawy kierunkowaz po całej stronie. Jak kilka razy ponaciskam na pilocie od alarmu to się uda to wyłączyć. Nadmienię że wczoraj załączył się alarm dwa razy - był uzbrojony a szyby były otwarte. Proszę o pomoc gdzie w ogóle mogę znaleźć centrale od alarmu? Temat dotyczy Mitsubishi Lancer z 2004 roku 1.6 benzyna, SEDAN.
  • Poziom 42  
    prezes1977 napisał:
    Proszę o pomoc gdzie w ogóle mogę znaleźć centrale od alarmu?
    Alarm fabryczny, czy dokładany ? jak dołożony to miejsce na centralkę zależy od fantazji montera ;-)
  • Poziom 7  
    Z salonu auto odebrane z alarmem i centralnym zamkiem ale możliwe że w salonie założyli alarm z centralnym zamkiem?

Dodano po 3 [godziny] 20 [minuty]:

Alarm nie jest fabryczny, model AUTO ALARM SUPER FORTECA.
  • Poziom 7  
    Witam serdecznie. Od jakiegoś czasu podczas zamykania samochodu zostają włączone cały czas kierunkowskazy ze strony prawej i świecą cały czas (nie mrugaja), aby wyłączyć te świecące kierunkowazy muszę kilka krotnie włączyć i wyłączyć centralny zamek czyli otworzyć i zamknąć samochód i po kilku próbach kierunkowskazy gasną i jest ok. Jeżeli się włącza ów kierunkowazy i świecą to nie można ich w żaden inny sposób wyłączyć jak tylko włączać i wyłączać centralny zamek lub wypiąć centrale od alarmu firmy ATM SUPER FORTECA. Moje pytanie co może być przyczyną?, alarm jest montowany w Mitsubishi lancer w 2004 roku dodam że w centralce jest 14 pinów. Proszę o odpowiedź czy to faktycznie może być uszkodzona centralka. Pozdrawiam.
  • Poziom 7  
    Czyli w tym pudełko (tj centralka ) co wchodzą do niej wszystkie przewody znajdą się te przekaźniki?, czyli jedynie jakiś elektronik jest wstanie to wymienić a jak nie to jeszcze myślałem aby ustawić alarm w tryb serwisowy i wtedy tylko otwiera i zamyka drzwi ale brak wtedy żadnego zabezpieczenia przed kradzieżą. Co zrobić: zakupić nową centralkę z pilotami czy próbować naprawiać te przekaźniki? , co doradzacie koledzy?