Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Radio Blaupunkt GmbH - 6 SAFE po wpisaniu złego kodu

23 Apr 2018 16:15 2082 6
  • Level 2  
    Kochani posiadam radio Blaupunkt GmbH w Suzuki Ignis 2005. Niestety ale 4 razy wpisałam zły kod i ciągle pokazuje mi na wyświetlaczu 6 safe i nic nie mogę zrobić, gdyż żadne guziki już nie działają. Próbowałam na 2 h odłączyć akumulator, ale niestety nic. Czekałam też 15h od poprzedniego wpisania kodu i też nic. Nie wiem co mam zrobić, jak to wszystko zresetować żeby móc wbić poprawny kod. Kochani pomóżcie. Gosia.
  • Level 37  
    Stacyjka przełączona na zapłon i ok 2 godziny czekania.
  • Level 2  
    To też próbowałam i nic. Nie mam pojęcia jak to zresetować przecież musi być jakiś sposób. Przecież to radio ma 10 prób wpisania kodu a zawiesilo się na 4 probie. Jestem całkowicie bezradna.
  • Helpful post
    Level 31  
    Jednym ze sposobów jak napisał Szymon to odczekac aż blokada puści. Przy 6 safe to 80 minut. Każde kolejne wbicie błędnego kodu będzie wydłużało czas blokady x2. Trzeba upewnic sie że plus po stacyjce na pewno dochodzi do radia. Drugi sposób to serwis, trzeci to punkt radio - code. Znalazłaś już właściwy kod ?
  • Level 2  
    Tak mam kod. A czy musi być zapalony samochód przez te 80min czy wystarczy tylko raz przekręcić kluczyk w stacyjce tak żeby tylko zaswiecil się wyświetlacz od radia?
  • Helpful post
    Level 31  
    Wystarczy przekręcic stacyjke tak by radio się włączyło.
  • Level 2  
    Ok sprobuje dam znac czy sie udalo

Dodano po 2 [godziny] 19 [minuty]:

Bardzo ale to bardzo dziekuje. 80min wystarczyło kod wpisany i radijko działa. Jeszcze raz wielkie dzięki.