Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

[Rozwi您ano] Radio Blaupunkt GmbH - 6 SAFE po wpisaniu z貫go kodu

23 Kwi 2018 16:15 1251 6
  • Poziom 2  
    Kochani posiadam radio Blaupunkt GmbH w Suzuki Ignis 2005. Niestety ale 4 razy wpisa豉m z造 kod i ci庵le pokazuje mi na wy鈍ietlaczu 6 safe i nic nie mog zrobi, gdy 瘸dne guziki ju nie dzia豉j. Pr鏏owa豉m na 2 h od陰czy akumulator, ale niestety nic. Czeka豉m te 15h od poprzedniego wpisania kodu i te nic. Nie wiem co mam zrobi, jak to wszystko zresetowa 瞠by m鏂 wbi poprawny kod. Kochani pom騜cie. Gosia.
  • Poziom 36  
    Stacyjka prze陰czona na zap這n i ok 2 godziny czekania.
  • Poziom 2  
    To te pr鏏owa豉m i nic. Nie mam poj璚ia jak to zresetowa przecie musi by jaki spos鏏. Przecie to radio ma 10 pr鏏 wpisania kodu a zawiesilo si na 4 probie. Jestem ca趾owicie bezradna.
  • Pomocny post
    Poziom 30  
    Jednym ze sposob闚 jak napisa Szymon to odczekac a blokada pu軼i. Przy 6 safe to 80 minut. Ka盥e kolejne wbicie b喚dnego kodu b璠zie wyd逝瘸這 czas blokady x2. Trzeba upewnic sie 瞠 plus po stacyjce na pewno dochodzi do radia. Drugi spos鏏 to serwis, trzeci to punkt radio - code. Znalaz豉 ju w豉軼iwy kod ?
  • Poziom 2  
    Tak mam kod. A czy musi by zapalony samoch鏚 przez te 80min czy wystarczy tylko raz przekr璚i kluczyk w stacyjce tak 瞠by tylko zaswiecil si wy鈍ietlacz od radia?
  • Pomocny post
    Poziom 30  
    Wystarczy przekr璚ic stacyjke tak by radio si w陰czy這.
  • Poziom 2  
    Ok sprobuje dam znac czy sie udalo

Dodano po 2 [godziny] 19 [minuty]:

Bardzo ale to bardzo dziekuje. 80min wystarczy這 kod wpisany i radijko dzia豉. Jeszcze raz wielkie dzi瘯i.