Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
SterControlSterControl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Zmywarka Siemens SE35593/13 panel sterowania nie reaguje

24 Kwi 2018 13:48 918 16
  • Poziom 3  
    Witam kolegów.
    Wpadła mi dziś w ręce zmywarka Siemens SE 35593/13. Problem tkwi w tym, że nie mogę z nią nic zrobić bo panel sterujący nie reaguje na przyciśnięcia klawiatury. Po naciśnięciu przycisku włączenia pojawia się tylko jakby mała kreska na wyświetlaczu. Załączam zdjęcie... Obejrzałem wszystkie elementy zmywarki pompa silnik działają. Płytka nie posiada żadnych upaleń czy czarnych okopconych elementów. Pomóżcie
    Zmywarka Siemens SE35593/13 panel sterowania nie reagujeZmywarka Siemens SE35593/13 panel sterowania nie reaguje
  • SterControlSterControl
  • Specjalista AGD
    Daj zdjęcie modułu od środka, ale jeżeli to bardzo stary moduł to ta kreska oznaczałaby chyba błąd. Ale bez zdjęcia modułu ciężko się określić..
  • SterControlSterControl
  • Poziom 27  
    Naciśnij jednocześnie dwa guziki RESET i włącz zasilanie przyciskiem z boku. Poczekaj ......... może zagada. :D
  • Poziom 27  
    A płytka tego ustrojstwa z lewej ? ( tego gdzie jest wyświetlacz)
  • Poziom 27  
    A nie jest przypadkiem włączony cały czas moduł opóźnionego startu ?? To właśnie ten z lewej. Zobacz czy po jego obejściu zmywarka nie ożyje ?
  • Poziom 3  
    Nie bardzo rozumiem jak go obejść. Patrząc od lewej strony jest gniazdo od włącznika prądu - biała kostka. Patrząc w prawą stronę to coś brązowego to wyświetlacz. Dalej jest mechanizm otwierania i zamykania drzwi i dalej cały moduł sterujący. Więc jak obejść opóźnienie startu?
  • Poziom 27  
    Zrób zdjęcie tego i wrzuć -podumamy.
  • Pomocny post
    Poziom 27  
    Co jest w środku tego brązowego pudełeczka.
  • Poziom 3  
    Wyswietlacz
  • Pomocny post
    Poziom 24  
    Zmywarka Siemens SE35593/13 panel sterowania nie reaguje
    Witam.
    Uszkodzony triak na płycie = moduł kosz procesor dostał.
    Pozdrawiam maniek475
  • Specjalista AGD
    Dokladnie jak kolega wyżej. Nic z tego nie bedzie.
  • Poziom 3  
    No powiem wam koledzy ze to mi umknęło nie zauważyłem tego :/ dzięki wielkie. I rozumiem że nic się już z tym nie da zrobić? Tylko kosz
  • Pomocny post
    Specjalista AGD
    Tak raczej tylko kosz.
  • Poziom 3  
    Więc temat zamknięty. Dziękuję za odpowiedzi kolegom...