Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Montaż foliowej taśmy do szklanego wyświetlacza i płytki drukowanej.

slevy70 24 Apr 2018 21:05 768 2
Altium Designer Computer Controls
  • Altium Designer Computer Controls
    Marian B
    Level 37  
    Do łączenia taśmy ze ścieżkami z szkłem wyświetlacza służą specjalne "listwy" z gumy przewodzącej. Taka listwa składa się z dużej ilości poprzecznych plasterków o grubości około 0,1 mm z gumy przewodzącej, sklejonych ze sobą oraz te plasterki są odizolowane od siebie.
    Wystarczy tylko przez taką listewkę docisnąć taśmę z drukiem do szkła wyświetlacza (ścieżek napylonych na szkle), zawsze będzie pewne połączenie.
    slevy70
    Level 18  
    Marian B wrote:
    Do łączenia taśmy ze ścieżkami z szkłem wyświetlacza służą specjalne "listwy" z gumy przewodzącej. Taka listwa składa się z dużej ilości poprzecznych plasterków o grubości około 0,1 mm z gumy przewodzącej, sklejonych ze sobą oraz te plasterki są odizolowane od siebie.
    Wystarczy tylko przez taką listewkę docisnąć taśmę z drukiem do szkła wyświetlacza (ścieżek napylonych na szkle), zawsze będzie pewne połączenie.

To wiem , tylko w tym przypadku Saab 9-3 folia była przyklejona bezpośrednio do szkła wyświetlacza i druku na płytce , czas jednak zrobił swoje i sie odkleiła , czy yo jest klejone temperatura ? moze wystarczy odciąć po kilka mm i spróbować na goroco przykleić z powrotem ? Np czymś takim