Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Ford Focus MK1 brak biegów!! luźna wajcha!

24 Kwi 2018 23:14 1167 2
  • Poziom 2  
    Witam;
    dziś wyjeżdżając na ulicę 1 bieg i zaraz 2 wrzuciłem i na nim dojechałem 50 metry do skrzyżowania. Tak się zatrzymałem Chciałem wrzucić jedynkę by ruszyć ale już wajcha biegów była całkowicie luźna- można nią ruszać przód-tył w przestrzeni 1 i 2 biegu ale ani drgnie na boki.. co ważniejsze w skrzyni jest cały czas "wbity" drugi bieg i tak anim przejechałem kawałek Poznania.. wspomnę tylko, że nim wyjechałem na tę ulice to nawracałem na trenie o wielkich dziurach- czy mogło dojść przez to do poluzowania się jakiś przewodów, części przekładni biegów? czy może coś po prostu zablokowało się przy wajsze biegów?? Pozdrawiam
  • Pomocny post
    Red. Komputery FAQ
    Pewnie spadła linka łącząca skrzynie z drążkiem. Sprawdź przy skrzyni i drążku.
  • Poziom 2  
    faktycznie spadła linka przy skrzyni (prawdopodobnie jest już rozciągnięta i po założeniu ponownie spadła)... a spadła gdy został już "wbity" drugi bieg co było powodem zablokowania drążka biegów na boki (lewo-prawo). Ostatecznie dospawana mała blokada aby linka już nie spadła i się jeździ dalej. Dzięki za pomoc sylweksylwina