Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] [Rozwiązano] VW Golf V Plus 1.6 FSI (BLF) - Schemat bezpieczników

bzq89 25 Kwi 2018 22:22 2301 1
  • #1 25 Kwi 2018 22:22
    bzq89
    Poziom 3  

Witam.
    Posiadam od tygodnia Golfa V Plusa z 2005 roku.
    Czytałem o tym, że te wersje posiadają różne skrzynki bezpieczników, więc dla znających temat podam numer VIN po którym podobno można dotrzeć jaką wersje skrzynek posiada.

W moim Golfie Plusie bezpieczniki znajdują się pod pokrywą silnika oraz za schowkiem przy lewym kolanie (nie ma tych z boku deski rozdzielczej - sprawdzałem)

Niestety nigdzie nie ma rozpiski bezpieczników do mojego auta, bo te schematy które udało mi się wygooglować ni jak się mają do tych w moim aucie. Jak to stwierdziłem? Dla przykładu bezpieczniki F25 i F26 (30A) są do przednich świateł mijania a u mnie jest pusty slot (oraz 10A) a światła świecą.

Wrzucam zdjęcia tych skrzynek.

[Rozwiązano] VW Golf V Plus 1.6 FSI (BLF) - Schemat bezpieczników [Rozwiązano] VW Golf V Plus 1.6 FSI (BLF) - Schemat bezpieczników

[Rozwiązano] VW Golf V Plus 1.6 FSI (BLF) - Schemat bezpieczników [Rozwiązano] VW Golf V Plus 1.6 FSI (BLF) - Schemat bezpieczników

Temat podbity bo brak jakiejkolwiek podpowiedzi.
    Dodam też, że może jakiś schemat mógłby mi pomóc z tymi bezpiecznikami.

Może ktoś z Vivid WorkshopData ATI coś takiego wrzuci?

0 1
  • #2 03 Maj 2018 10:47
    bzq89
    Poziom 3  

Witam ponownie.
    Poniżej podaje link do bezpieczników dla mojego przypadku.
    https://www.vwgolf.pl/dane-techniczne/vw-passat/bezpieczniki-passat-b6/

Niestety nie udało mi się odszukać do Golfa V Plusa ale pokrywają się z Passata B6 (w zależności od wersji skrzynki)

Jeżeli chodzi o mój przypadek to bezpieczniki od świateł to te przy silniku o numerach F47 i F48 (40 A) - duże
    Do dmuchawy to te z pod kierownicą. Jest to bezpiecznik 40 A - pozycja 56 (elektryk sprawdzając bezpieczniki świateł nie włożył go na swoje miejsce, co widać zresztą po zdjęciu... brak słów), samemu trzeba było do tego dojść bo takich mamy specjalistów.

Także jak ktoś chce się wesprzeć to można korzystać z tego schematu od Passata B6
    Temat rozwiązany.

0