Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Prosz, dodaj wyj徠ek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

C360 URSUS . Gdy wcisne sprzeg這 opuszcza mi ramiona w d馧 podnosnika.

26 Kwi 2018 19:31 1044 2
  • Poziom 1  
    Gdy wcisne sprzeg這 opuszcza mi ramiona w d馧 podnosnika. Od pewnogo czasu mi sie tak dzieje 瞠 jak w ursusie c360 wcisne sprzeg豉 a mam podniesiony podnosnik i chce zmienc bieg i wciska軛 sprzeg這 opada na d馧.
  • Admin DIY, Automatyka
    A co si dzieje jak zgasisz silnik z podniesionymi ci璕nami? R闚nie opadn? Je郵i tak, to do naprawy/ regeneracji masz si這wnik podnoszenia, kt鏎y po prostu "cieknie" a 軼i郵ej m闚i帷 "leje si z niego".

C360 ma 2 sprz璕豉 tzn dwie tarcze, jedn do skrzyni bieg闚 czyli do jazdy a drug do pompy oleju i wa貫k wom. Naciskaj帷 peda sprz璕豉 wyra幡ie czu w pierwszej kolejno軼i zadzia豉nie sprz璕豉 jezdnego a dopiero dalej sprz璕這 pompy olejowej. Cz窷 ludzi szczeg鏊nie du篡ch i silnych wciska sprz璕這 do ko鎍a nie zwracaj帷 uwagi na r騜ne jego pozycje. Spr鏏uj zbada temat, wyczu r騜ne pozycje i zobacz jak ci庵nik si zachowuje, czy si zatrzymuje i czy zatrzymuje si wa貫k, Nast瘼nie odnie to do opadaj帷ego si這wnika.
    Je郵i wa貫k zatrzymuje Ci si ju po wci郾i璚iu sprz璕豉 to jest taka mo磧iwo嗆, 瞠 masz prze陰czon d德igni od wa趾a w pozycj "przez skrzyni bieg闚" i to chyba skrajna g鏎na pozycja dr捫ka. Tego ustawienia nie u篡waj na co dzie a jedynie je郵i sytuacja tego wymaga, np. je郵i potrzebujesz inne pr璠ko軼i wa趾a, lewe obroty itp.

Z tym sprz璕貫m to wiem, 瞠 by這 du穎 opcji regulacji i by mo瞠 幢e wyregulowane tarcze nie dzia豉j wcale w takiej kolejno軼i jak napisa貫m tylko np. jednocze郾ie.
    W ka盥ym razie opadaj帷e ci璕na prawie zawsze oznaczaj uszkodzony si這wnik. Rozbierania baaaardzo du穎.
  • Specjalista Maszyny Rolnicze
    Masz nieszczelny si這wnik podno郾ika. Nawet po wci郾i璚iu drugiego stopnia i zatrzymaniu pompy podno郾ik nie powinien opada a przynajmniej niezbyt szybko. Plecak do zdj璚ia, usuni璚ie wyciek闚 w podno郾iku.