Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Volvo/xc60/ - Nie działa głośnik oraz tweeter w lewych drzwiach

mniamian 27 Kwi 2018 19:10 471 0
    mniamian
    Poziom 14  
    Błagam pomocy!
    W trakcie jazdy przestał grać jeden głośnik i tweeter (czyli jakby jeden kanał). Samochód wyłączyłem, po jakimś czasie odpaliłem niby grał i myślałem ze będzie Ok ... zadzwonił mi telefon połączony Bluetooth i jakby coś pykneło w momencie przełączenia z radia na telefon i znowu przestał grać :( i od tamtej pory już nie daje znaku życia ... co mogło się stać ? Czy bezpiecznik jakiś? Czy padł kanał ? Bo wiązka w drzwiach raczej odpada - wpisałem i wypisałem nic się nie dzieje tym bardziej auto ma 4 lata to raczej kable nie spróchniały. Jest to audio premium z subwooferem fabrycznym. Audio volvo albo Albina albo harman. Nie wiem nawet gdzie jest wzmacniacz. Proszę niech ktoś da mi jakaś wskazówkę gdzie szukać chociaż :(
    Ps. Ogólnie problem miałem z mp3 z usb - nie chciał czytać. Jakimś programem zmieniłem bitrate - tak podpowiedzieli na forum i to się stało jakby właśnie na słuchaniu tego przekonwertowanego utwory - jeśli to ma w ogóle jakieś znaczenie... Będę wdzięczny za jaka kolwiek pomoc bo to dla mnie jak bez ręki :(