Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Myszka genius x-g510 się zacina

28 Kwi 2018 09:01 234 3
  • Poziom 2  
    Witam. Od kilku tygodni mam problem z myszką genius x-g510. Wszystko zaczęło się 3 tygodnie temu. Najpierw raz na godzinę myszka się wyłącza i trzeba było ja odłączać i ponownie włączać do portu USB w laptopie hp. 2 tygodnie temu ten sam problem pojawiał się już nie raz a około 3 razy na godzinę co zaczęło utrudniać mi używanie laptopa. A teraz co 2 minuty muszka się zacina i trzeba poczekać z 2 sekundy zanim się odblokuję i co około 5 minut trzeba włączać i wyłączać myszkę z kontaktu. Wkładam myszkę do 3 różnych portów i nic to nie dalo a słuchawki działają we wszystkich portach. Czy muszę zmieniać myszkę czy da się coś z tym zrobić?
  • Poziom 2  
    Na laptopie głownie gram w fortnite, więc postanowiłem najpierw zagrac kilka gier moją myszką a potem taka stara logitecha ktora kiedys uzywlem. Moja myszka zacinala sie po 6 razy w kazdej grze a ta stara ani razu. Potem podlaczylem do innego komputera moją myszkę i zaczely sie instalowac sterowniki, i w 4 na 5 instalacji bylo napisane urzadzenie odlaczone ale dalo sie ruszac myszka pozniej i zaciela sie tylko kilka razy, a raz trzeba bylo odlaczac i wlaczac ponownie.