Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Optex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zdalny dostęp do rejestratora dla różnych użytkowników

28 Kwi 2018 16:15 540 5
  • Poziom 9  
    Witam,
    Mam rejestrator Hyundai, wszystko działa dobrze. Mam do niego dostęp przez P2P (HYUVMS). Chciałbym udostępnić dostęp do niego osobie trzeciej, ale nie bardzo wiem jak to zrobić. Pod tym samym kontem P2P mam kilka różnych urządzeń ale chcę udostępnić tylko jedno. Kiedy próbuję go dopisać do innego konta system na to nie pozwala, twierdząc, że urządzenie jest już zarejestrowane przez innego użytkownika.
    Czy jest możliwość, żeby udostępnić tylko to jedno urządzenie zarejestrowane na moim koncie?
  • Poziom 10  
    Jeżeli założy Pan konto w P2p Hyundaia i przypisze do niego rejestrator to nie doda Pan tego rejestratora do innego konta. Dlatego ten błąd.

Jeżeli chcemy aby dane konto widziało wszystkie kamery to musimy we wszystkich kamerach wpisać kod weryfikacyjny.
    Jeśli na innym telefonie lub pc dana osoba ma mieć dostęp do kamery 1 i 2 to w tych kamerach wpisujemy kod weryfikacyjny a w pozostałych nie. żeby używać kodu weryfikacyjnego musimy włączyć opcję "szyfrowanie".
  • Poziom 9  
    Valencianistas napisał:
    Jeżeli założy Pan konto w P2p Hyundaia i przypisze do niego rejestrator to nie doda Pan tego rejestratora do innego konta. Dlatego ten błąd.

Jeżeli chcemy aby dane konto widziało wszystkie kamery to musimy we wszystkich kamerach wpisać kod weryfikacyjny.
    Jeśli na innym telefonie lub pc dana osoba ma mieć dostęp do kamery 1 i 2 to w tych kamerach wpisujemy kod weryfikacyjny a w pozostałych nie. żeby używać kodu weryfikacyjnego musimy włączyć opcję "szyfrowanie".

Nie chcę dawać dostępu do konta innym użytkownikom, bo mam tam różne urządzenia. Chcę by do jednego z nich miał dostęp kto inny.
    Wyeksportowałem z rejestratora plik konfiguracyjny *.bin ale nie widzę opcji jak go zaimportować do HYUVMS
  • Poziom 26  
    @Bob271 nie da się dodać jednego rejestratora do dwóch różnych chmur (kont)... Spróbuj z dodatkowym użytkownikiem konta z ograniczonymi uprawnieniami.
  • Poziom 10  
    Trzeba założyć drugie konto w chmurze, najlepiej po numerze telefonu
    W aplikacji na telefonie w opcjach udostępnianie znajdzie pan opcję udostępnienia rejestratora, może pan zaznaczyć poszczególne kamery lub wszystkie
  • Poziom 9  
    Temat udostępnienia udało się ogarnąć ale pojawił się inny problem. Dotychczas korzystałem tylko z aplikacji HyuVms na telefon i wszystko działa. Ale nie wiem co mam zrobić, żeby mieć podgląd na PC. Loguje się na stronie http://hyucloud.hyundai-security.es/, widzę mój rejestrator, mogę zmienić ustawienia, ustawić udostępnienie ale nie widzę nigdzie opcji podglądu na żywo...
    Zainstalowałem sobie również HyuVms na PC, ale tam w ustawieniach p2p jest adres www.hiddns.com i login i hasło zarejestrowane na hyucloud.hyundai-security.es nie działa. W ustawieniach bezpośrednio na rejestratorze adresem p2p jest dev.eu.hicloudcam.com ale ta strona nie działa. Jak mam dopisać rejestrator do HyuVms na PC?