Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Relpol przekaźniki
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 508 1.6 HDI 2011 - Błąd obwód czujnika ciśnienia w rampie paliwa , zwarc

29 Kwi 2018 07:09 1968 9
  • Poziom 11  
    Witam. Podczas wyprzedzania na desce kontrolka silnika, abs ,esp. Po odczytaniu błędów: obwód czujnika ciśnienia w rampie paliwa , zwarcie z masą, stały P0192 oraz przekaźnik zasilania P0685, w ABS C1391 - brak potwierdzenia momentu obrotowego silnika oraz usterka komunikacji ze sterownikiem silnika, Błędy ABS usuną
    łem, silnika nie, co może być i od czego zacząć sprawdzanie? silnik odpala na chwile i gaśnie.

Peugeot 508 1.6 HDI 2011 - Błąd obwód czujnika ciśnienia w rampie paliwa , zwarc Peugeot 508 1.6 HDI 2011 - Błąd obwód czujnika ciśnienia w rampie paliwa , zwarc
  • Relpol przekaźniki
  • Moderator Samochody
    Cytat:
    obwód czujnika ciśnienia w rampie paliwa , zwarcie z masą,

Może od twojego problemu?
  • Poziom 11  
    Wymienię go ale jest szansa sprawdzić czy to on jest uszkodzony?
  • Relpol przekaźniki
  • Moderator Samochody
    seebeeck napisał:
    Wymienię go ale jest szansa sprawdzić czy to on jest uszkodzony?

Czemu od razu wymieniać? Sprawdź ciśnienie po odpaleniu, co się z nim dzieje .
  • Poziom 11  
    nie odpala, zaraz gaśnie. Ma ktoś może schemat gdzie ten czujnik jest, szukam i nie widzę.
  • Poziom 11  
    EGR nie udało mi się wyciągnąć całkowicie, wykręciłem go ze śrub, doloty wyloty nie odpinając dopływu chłodzenia, blaszka nad wtryskami wykręcona, pchnąłem go 3-4 cm z i wystarczyło żeby dojść z kluczem 27. Czujnik wymieniony, samochód chodzi. Czy płyn do chłodzenia EGR jest uzupełniany z zbiorniczka wyrównawczego chłodnicy? 100ml mi zeszło próbując bawić się opaską.
  • Poziom 4  
    Witam mam ten sam problem tę same objawy i p0685 niskie ciśnienie. Auto odpala i gaśnie po chwili potem trzeba długo kręcić aby odpalił. Który czujnik wymieniłeś? Ten w pompie czy na szynie ( jeśli jest) podaj oznaczenie części ja mam 1.6 ehdi 2012 Peugeot 508 1.6 HDI 2011 - Błąd obwód czujnika ciśnienia w rampie paliwa , zwarc
  • Poziom 11  
    na szynie, wkręcany z prawej strony z boku.
  • Poziom 4  
    Ok dzięki już zamawiam
  • Poziom 4  
    Wymieniony udało się bez odkrecenia egr.
    Prawdopodobnie w "automacie " jest więcej miejsca i można to zrobić wkładając nasadkę pod egr od strony skrzyni ( dobrze mieć lusterko z podświetleniem
    Stokrotne dzięki
    Autko nie gaśnie i w dodatku ustały wibracje co przy +300tkm robi wrażenie -to chyba jedna z lepszych konstrukcji diesla