Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Huawei Y6 SCL-L01 - Loop na logo plusa

29 Kwi 2018 09:52 1464 14
  • Poziom 8  
    Witam, chciałem koledze pomoc zrobić telefon gdyż nie włącza się i resetuje się ciągle do loga Plusa. Chciałem wgrać soft przez fastboota ale nie mogę odblokować bootloadera bo wywala, żeby włączyć OEM w ustawieniach a z tym problem bo nie idzie telefonu włączyć. Jakieś pomysły? Do recovery nie mogę się dostać. Pozdrawiam.
  • Poziom 8  
    A jest różnica pomiędzy SCL-L01 a SCL-u31??
  • Poziom 8  
    Tylko pytanie jak mam to załadować przez flashtoola?Bo zwykle tam jest w takich paczkach update.app, które tylko wchodzi przez aktualizacje lokalną albo przy kombinacji klawiszy no ale tu jest brand i się nie będzie to zgadzać a w flashmode tego nie wykryje mi bo z tego co pamiętam to tam musi być inne rozszerzenie pliku, żeby zflashować .
  • Poziom 8  
    Tylko to tak samo mnie nie ratuje bo woła, żeby bootloader był odblokowany a jak chce odblokować to, żeby uaktywnić OEM(FRP).Jedynie co by miało sens to musiałbym znalezć soft od Plusa i na kartę sd wrzucic.
  • Poziom 8  
    Tylko, że problem jest w tym, że tego pliku nie czyta ani nie wchodzi do recovery. Cały czas logo Plusa.
  • Moderator - GSM
    A wyjmij baterię i włóż ponownie i sprawdź czy po włożeniu baterii telefon się od razu będzie chciał uruchomić.
  • Poziom 8  
    Tak, od razu na logo Plusa

Dodano po 7 [minuty]:

Tamta metoda odpada bo jest FRP zablokowany i nie ma jak zflashowac
  • Moderator - GSM
    Jeżeli telefon uruchamia się od razu po włożeniu baterii, to najprawdopodobniej jest zwarcie na przycisku power.
  • Poziom 24  
    A telefon wchodzi w tryb fastboot czyli volume- i wtyczka USB. Jeżeli tak to odblokuj bootloader i powinien się zflashować.
  • Poziom 5  
    Mogę pomóc?

Co najpierw? ;)

1.Odblokowywanie Bootloadera
    2.Wyodrębnianie plików aktualizacji z Update.app
    3.Instalacja Fastbootem
    4.Konfiguracja telefonu

Co pierwsze ?