Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Czy warto kupić kolumny dibeisi

29 Kwi 2018 11:39 783 7
  • Poziom 4  
    Czy warto kupić kolumny Dibeisi Q1240. Czy lepiej coś innego chciał bym coś tak za około 700zł i by było nowe by mieć gwarancje. Wzmacniacz tymczasowy to pioneer vsx-416 2x100wat przy 8 ohm
  • Poziom 4  
    Nie wiem bo kuzyn ma też dibeisi z 2011 roku 3 drożne i grają bardzo fajnie ale takich to nigdzie nie mogę znaleść temu pytam czy te mają dzwięk dobry czy jak (karton)
  • Poziom 4  
    Różnie małe, średnie czasami takie większe pomieszczenia. Ale mi chodzi czy one dobrze grają, czyli jaki jest bas, a wysokie to czytałem że są fajne nie drażniące uszu, średnie to samo, ale nic nie znalazłem o basie.

Dodano po 2 [godziny] 8 [minuty]:

Teraźniejsze kolumny to technics sb-cs5 i sub woower ltc 2 cewkowy i gra fajnie ale jest cicho i widać że wzmacniacz da więcej ale kolumny mu niepozwalają.
  • Pomocny post
    Poziom 30  
    Za te pieniądze nie kupisz nic nowego, estradowego i dobrze grającego.
    Lepiej rozejrzyj się za jakimiś starszymi używkami typu LDM, Elestra itp., z pewnością będą dużo lepiej grać niż nowe chińczyki.
    Jeśli kupisz coś dobrego markowego, to nie potrzebna ci będzie gwarancja.
    Co z tego, że te Dibeisi mają gwarancję, ona jakości muzyki i tak nie nadrobi względem starych sprawdzonych kolumn prawdziwie estradowych a nie tych pseudo-estradowych.

Dodano po 1 [minuty]:

pawelos987 napisał:
    Teraźniejsze kolumny to technics sb-cs5 i sub woower ltc 2 cewkowy i gra fajnie ale jest cicho i widać że wzmacniacz da więcej ale kolumny mu niepozwalają.

Bo to są kolumny typowe Home Audio, do słuchania muzyki w domu.
  • Poziom 4  
    Okej to się rozejrze dzięki wielkie.

Dodano po 41 [sekundy]:

A mark relop ?

Dodano po 46 [minuty]:

Dobra wypatrzyłem sobie 3 drożne elestey za 550 zł 150wat czy one są warte takiej ceny ?
  • Poziom 4  
    Okej to się rozejrze dzięki wielkie.

Dodano po 41 [sekundy]:

A mark relop ?

Dodano po 46 [minuty]:

Dobra wypatrzyłem sobie 3 drożne elestey za 550 zł 150wat czy one są warte takiej ceny ?

Dodano po 9 [godziny] 51 [minuty]:

dibeisi są tylko dobre jak się kupi za śmieszne pieniądze bo więcej to nie warte.