Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
SterControl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bosch, Siemens czy Amica - zmywarka 45cm

29 Kwi 2018 12:11 1059 5
  • Poziom 8  
    Witam, chcę zakupić zmywarkę pod nowa kuchnie do zabudowy 45 cm.
    Obecna Electrolux działa już 10 lat bez awaryjnie, ale nowa kuchnia to nie wstawię zmywarki wolno stojącej, pasuje coś nowszego..
    Obecnie według moich kryteriów: szuflada na sztućce oraz zakryty panel pozostaje mi do wyboru:
    Amica, Bosch lub Siemens, najtańsza jest Amica, Bosch i Siemens porównywalnie cenowo i podobne funkcje...

Najmniej skłaniam się ku Amice ze względu na to że kupiłem płytę gazową i się sypie a mało nie kosztowała..Bosch ostatnio ludzie nie polecają, a najbardziej patrzę teraz w kierunku Siemens...

Ale powiedzcie mi co według Was powinienem wybrać?
  • SterControl
  • Poziom 24  
    Czy w zmywarkach 45 cm występuje trzecia szuflada na sztuce? Mam w domu Siemensa 60 cm, zakryty panel, trzecia półka i polecam Ci kupić szerszą,jeśli tylko masz miejsce na taką.
  • SterControl
  • Poziom 8  
    Tak występuje właśnie w tych 3 co podałem, bo gdyby nie to to brałbym pod uwagę np. Electroluxa..
    A co do 60 cm to mam małą kuchnie i raczej nie biorę pod uwagę.
  • Poziom 2  
    Ja przymierzam się do kupna Siemens SR635X01ME
    Ewentualnie Bosch w końcu to ta sama rodzina
  • Poziom 8  
    Amica czytam że ma problemy z domywaniem, suszeniem oraz często tabletka nie wyskakuje, dlatego skłaniam się ku Siemens bo ma ciekawe opcje.
  • Poziom 8  
    Witam ponownie, jakie opinie macie o dzisiejszym sprzecie electroluxa? Zaczalem brac go pod uwage mimo ze nie ma 3 szuflady, ale obecnego mam 10 lat i jestem zadowolony i moze tez electroluxa bym bral