Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Ekspres DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110 - k這pot ze spieniaczem?

guzier 29 Apr 2018 14:43 8118 19
    guzier
    Level 8  
    Witam mam problem ze spieniaczem w ekspresie DeLonghi Magnifica S - s豉bo spienia mleko, para jest bardzo s豉ba i przerywa tak samo, jak przy nalewaniu wrz徠ku - nagra貫m to na filmiku. Dodam, 瞠 przeprowadzi貫m proces odkamieniania i nic nie pomog這, my郵icie 瞠 to zapchana dysza czy mo瞠 co powa積iejszego? Z g鏎y dzi瘯uj za odpowiedzi.
  • Helpful post
    ssss
    Level 36  
    Dysza reczej nie zapchana podejzewam Pompke -Przeplywomiez-zapchany lub sama grzalka przypchana.
    ssss
    Level 36  
    Samemu ciezko poniewaz moga byc jeszcze do wymiany uszczelki
    Misiek85
    Level 23  
    Czy sa dwie uszczelki na dyszy pary? Czy kawe czarna robi poprawnie?
    Misiek85
    Level 23  
    Z filmu nie widac czy jest nagrzany do wytworzenia pary.
    Misiek85
    Level 23  
    Z tego co widze to nie robi wgl pary. Dlatego pytam czy nagrzewa sie do pary na filmie nue widze lampki pary. Gwarancja czy po?
    nrjeden
    Level 2  
    Witam mam identyczny problem z tym modelem ekspresu. czy uda這 si Panu rozwi您a ten problem? jaka przyczyna
    nrjeden
    Level 2  
    Problem z spienianiem mleka. tzn z dyszy leci para ale zamiast spienia mleko to je gotuje i strasznie przy tym "syczy" . Odkamienianie robione w ostatnim czasie 2 razy, po za tym kaw robi poprawnie , z dyszy bez przekr璚ania na pare woda leci gor帷a,, dysza jest wyczyszczona.. ekspres zakupiony rok temu wi璚 na gwarancji ,, ale mo瞠 da sie to zdiagnozowa i naprawi jakim ma這 inwazyjnym zabiegiem? Z g鏎y dziekuje. model ekspresu DELONGHI ECAM 22.110B
    Misiek85
    Level 23  
    A masz czarna uszczelke na koncu krucca? Jak jej nie ma to dysza wewnetrzna wypada i nie spienia wtedy.
    nrjeden
    Level 2  
    jest jedna uszczelka ale czy o ta chodzi to nie wiem za陰cze zdjecie

Dodano po 1 [minuty]:

Ekspres DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110 - k這pot ze spieniaczem?
    Misiek85
    Level 23  
    Noo brakuje ci czarnej uszczelki
    Widac na nia jest wgleboenie pod zielona.
    nrjeden
    Level 2  
    No i to by豉 odpowiednia diagnoza :) musia這 jako wypa嗆 przy czyszczeniu.. o dziwo 穎na znalaz豉 i schowa豉 do szuflady bo nie wiedzia豉 od czego to...:) teraz jest ok. Wielkie dzi瘯i.. a swoj drog to brak tej uszczelki co powodowa ? piszesz 瞠 dysza wewn皻rzna wypada,, tzn. brak uszczelki powoduje rozproszenie si pary i wypada z mniejszym ci郾ieniem? pytam z ciekawo軼i?
    Kaczmarczyk
    Level 12  
    Witam. Moja 穎na przy czyszczeniu duszy pary zgubi豉 w豉郾ie t czarn uszczelk (oringa), wi璚 mam pytanie, czy czasem nie zna kto jej wymiar闚, bo podobno to wymiar 5x3mm, ale chcia豚ym si upewni bo nie chc kupowa ca貫go zestawu uszczelnie, bo ekspres ma dopiero miesi帷 :). Za wszelk pomoc z g鏎y dzi瘯uj.
    Misiek85
    Level 23  
    Kup w serwisie w krk maja za 2zl chyba. Zadzwon do nich