Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ekspres DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110 - kłopot ze spieniaczem?

29 Kwi 2018 14:43 1491 18
  • Poziom 7  
    Witam mam problem ze spieniaczem w ekspresie DeLonghi Magnifica S - słabo spienia mleko, para jest bardzo słaba i przerywa tak samo, jak przy nalewaniu wrzątku - nagrałem to na filmiku. Dodam, że przeprowadziłem proces odkamieniania i nic nie pomogło, myślicie że to zapchana dysza czy może coś poważniejszego? Z góry dziękuję za odpowiedzi.
  • Poziom 31  
    Dysza reczej nie zapchana podejzewam Pompke -Przeplywomiez-zapchany lub sama grzalka przypchana.
  • Poziom 7  
    A wiesz może w jaki sposób samemu to moge zrobìć czy musze oddac do serwisu ?
  • Poziom 31  
    Samemu ciezko poniewaz moga byc jeszcze do wymiany uszczelki
  • Poziom 23  
    Czy sa dwie uszczelki na dyszy pary? Czy kawe czarna robi poprawnie?
  • Poziom 7  
    Tak ma dwie uszczelki na dyszy i kawe robi poprawnie
  • Poziom 23  
    Z filmu nie widac czy jest nagrzany do wytworzenia pary.
  • Poziom 7  
    Dysza grzeje mleko tylko powoli i para jest słaba
  • Poziom 23  
    Z tego co widze to nie robi wgl pary. Dlatego pytam czy nagrzewa sie do pary na filmie nue widze lampki pary. Gwarancja czy po?
  • Poziom 2  
    Witam mam identyczny problem z tym modelem ekspresu. czy udało się Panu rozwiązań ten problem? jaka przyczyna
  • Poziom 2  
    Problem z spienianiem mleka. tzn z dyszy leci para ale zamiast spieniać mleko to je gotuje i strasznie przy tym "syczy" . Odkamienianie robione w ostatnim czasie 2 razy, po za tym kawę robi poprawnie , z dyszy bez przekręcania na pare woda leci gorąca,, dysza jest wyczyszczona.. ekspres zakupiony rok temu więc na gwarancji ,, ale może da sie to zdiagnozować i naprawić jakim mało inwazyjnym zabiegiem? Z góry dziekuje. model ekspresu DELONGHI ECAM 22.110B
  • Poziom 23  
    A masz czarna uszczelke na koncu krucca? Jak jej nie ma to dysza wewnetrzna wypada i nie spienia wtedy.
  • Poziom 2  
    jest jedna uszczelka ale czy o ta chodzi to nie wiem załącze zdjecie

Dodano po 1 [minuty]:

Ekspres DeLonghi Magnifica S ECAM 22.110 - kłopot ze spieniaczem?
  • Poziom 23  
    Noo brakuje ci czarnej uszczelki
    Widac na nia jest wgleboenie pod zielona.
  • Poziom 2  
    No i to była odpowiednia diagnoza :) musiało jakoś wypaść przy czyszczeniu.. o dziwo żona znalazła i schowała do szuflady bo nie wiedziała od czego to...:) teraz jest ok. Wielkie dzięki.. a swoją drogą to brak tej uszczelki co powodował ? piszesz że dysza wewnętrzna wypada,, tzn. brak uszczelki powoduje rozproszenie się pary i wypada z mniejszym ciśnieniem? pytam z ciekawości?
  • Poziom 12  
    Witam. Moja żona przy czyszczeniu duszy pary zgubiła właśnie tą czarną uszczelkę (oringa), więc mam pytanie, czy czasem nie zna ktoś jej wymiarów, bo podobno to wymiar 5x3mm, ale chciałbym się upewnić bo nie chcę kupować całego zestawu uszczelnień, bo ekspres ma dopiero miesiąc :). Za wszelką pomoc z góry dziękuję.
  • Poziom 23  
    Kup w serwisie w krk maja za 2zl chyba. Zadzwon do nich