Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pralka Miele Softtronic W3245 - "Zawiesza się" w trakcie programu

buika87 29 Apr 2018 15:13 924 3
    buika87
    Level 2  
    Dzień dobry,

Kupiłam używaną pralkę Miele Softtronic W3245. Problem mam następujący - po uruchomieniu programu pralka działa normalnie aż do np.20 minuty programu i wtedy "zawiesza się", tzn. 20 minuta trwa z 40-50 minut i dopiero następnie przechodzi do minuty 19 i kolejnych programu. Czy ktoś miał kiedyś podobny problem? Będę wdzięczna za sugestie.
    Ture11
    Level 38  
    A co pralka powinna w tym czasie robić? Napełniać, nagrzewać, wypompowywać? Na pewno jest jakaś zależność.
    buika87
    Level 2  
    Nie do końca, niektóre programy przechodzi w całości, a inne nie. I tak nie działa program express, gdzie domyślna temperatura jest 40 stopni, natomiast przechodzi automatic- tu tez 40 stopni. Jestem w trakcie identyfikowania, które przechodzi, a na ktorych się zawiesza. Na razie 2 na 6 sprawdzonych działają, wiec tendencja mało optymistyczna...
    Ture11 wrote:
    A co pralka powinna w tym czasie robić? Napełniać, nagrzewać, wypompowywać? Na pewno jest jakaś zależność.
    To się dzieje nagle w cyklu prania, ma już pobrana wodę, pierze i zawiesza się. Niektóre programy przechodzi w całości.