Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Karcher 5.55 Jubilee - brak ci郾ienia wody, silnik pracuje ca造 czas. Jaki smar?

alunia822 29 Kwi 2018 19:55 1650 2
  • #1 29 Kwi 2018 19:55
    alunia822
    Poziom 1  

Witam

Napisze krotko awaria karchera pracuje ca造 czas brak ci郾ienia. Powodem zu篡ty uszkodzony zaworek 鄴速o czerwony.
    Moje pytanie w przekladni tam gdzie jest lozysko chce wymienic smar poniewaz podczas naprawy probowalem nasmarowac smarem silikonowym
    w sprayu i smar sie zwazyl. Czy smar podany w linku bedzie dobry ?

https://ogrodowczyk.com.pl/produkt,Smar-silik...-Karcher-do-polaczen-wodnych-8-g,15,1529.html

Prosze o pomoc

pozdrawiam
    Alunia822

jaki smar ??

jaki smar ?

uszkodzony zaworek

uszkodzony zaworek

0 2
  • #2 30 Kwi 2018 22:58
    Ilona_1
    Poziom 7  

Kolego. W tej komorze to chyba powinien by olej nie smar. ..? Skoro si zrobi這 b這to, to znaczy 瞠 woda si tam dostaje. Uszczelniacze na t這kach s do wymiany. Pewnie nie u篡wasz filtra na dolocie wody. Obejrzyj t這ki czy nie s porysowane. Mia豉m s御iada, kt鏎y za豉twi tak kilka razy myjk nim zainwestowa w "g逝pi" filtr za par groszy ;)

0
  • #3 16 Pa 2018 21:47
    Misiek85
    Poziom 23  

Witam mam podobny problem. W komorze lozyska jest takie blotko smar z olejem czy woda. Nie wiem czy tak ma byc. Jesli nie to co zrobic zeby sie tego pozbyc? Myjka K3.

1