Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
PCBwayPCBway
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

kamera 4World SECURITY - Windows 10 nie rozpoznaje urządzenia i nie instaluje

30 Kwi 2018 00:02 711 3
 • Poziom 2  
  Kupiłem kamerę 4World SECURITY Bezprzewodowy zestaw CCTV, która NIE FUNKCJONUJE (identyfikator urz¹dzenia: USB\VID_0D98&PID_02A1&REV_0100).
  Instalację przeprowadziłem zgodnie z instrukcją odczytaną z załączonej płytki, zainstalowałem oprogramowanie WUSB Camera, podłączyłem odbiornik do portu USB w komputerze, ale system Windows 10 nie rozpoznaje urządzenia i nie instaluje odpowiednich sterowników. Przy próbie otwierania oprogramowania WUSB Camera wyświetla się wiadomość "Please install/update Windows Media Player to 9.0 or higher" , choć mój laptop Lenovo G 50-30 posiada Windows Media Player 12.
  Nic nie dają też próby zaktualizowania sterowników z pozycji Menedżera Urządzeń, bo po próbie aktualizacji oprogramowania sterownika wyświetla się informacja: System Windows nie może zainstalować urządzenia Digital Wireless Camera.
  W związku z opisaną sytuacją proszę o wskazówki, w jaki sposób mogę ściągnąć odpowiednie sterowniki by uruchomić zakupioną kamerę ?
  Pozdrawiam - Stemar.
  kamera 4World SECURITY - Windows 10 nie rozpoznaje urządzenia i nie instalujekamera 4World SECURITY - Windows 10 nie rozpoznaje urządzenia i nie instalujekamera 4World SECURITY - Windows 10 nie rozpoznaje urządzenia i nie instalujekamera 4World SECURITY - Windows 10 nie rozpoznaje urządzenia i nie instalujekamera 4World SECURITY - Windows 10 nie rozpoznaje urządzenia i nie instalujekamera 4World SECURITY - Windows 10 nie rozpoznaje urządzenia i nie instaluje
 • PCBwayPCBway
 • PCBwayPCBway