Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio android z chin - Nie mogę zrobić hard reset

30 Kwi 2018 11:25 10878 24
  • Poziom 2  
    Witam mam radyjko z chin na ondroidzie 7.1.1 navivox 7 nagrzebałem coś w ustawieniach i zmieniła mi się mega rozdzielczość i nie nic nie idzie zrobić na wyświetlaczu chciałem zrobić hard reset ale nie mogę znaleść nigdzie opisu do tego modelu morze ktoś by mi pomógł?
  • Poziom 2  
    Próbowałem robiłem już chyba milion kombinacji akurat tego modelu nie znalazłem na youtubie więc skończyły mi się już pomysły
  • Poziom 9  
    Kolego czy znalazłeś już jakieś rozwiązanie dla twojego radia? Bo ja też coś namieszałem z rozdzielczością i mam to samo co ty.
  • Poziom 9  
    Znalazłem sposób gdzieś na forum angielskim po przetłumaceniu naprawdę błacha sprawa.

Cytat:
    Hello all,

I just had three same screen resolution problem happen to my 7" eincar head unit running Android 6.0.1. I thought it was done for until this simple solution came to me. I was able to plug in a computer monitor (that had an RCA video input) into the video out of the head unit and navigate with a USB mouse. Luckily the added screen was able to work normally with the resolution setting that the head unit obviously could not. I was able to navigate with my mouse on the external screen and revert the screen resolution back to the proper setting. After that I powered the head unit down and turned the car off. I then waited a few minutes, unplugged the external monitor and to my amazement, the head unit came back to life and booted normally when I gave it power again.

I hope this can help someone out there. Good luck!

A tu masz tłumaczenie za pomocą wujka Google:
    Witam wszystkich,

Właśnie miałem trzy problemy z tą samą rozdzielczością ekranu co moja 7-calowa jednostka główna eincar z systemem Android 6.0.1 Myślałem, że to się robi, dopóki nie pojawiło się to proste rozwiązanie. wejście wideo) do wyjścia wideo z jednostki głównej i nawigacja za pomocą myszy USB Na szczęście dodany ekran był w stanie pracować normalnie z ustawieniem rozdzielczości, że jednostka główna w oczywisty sposób nie mogła.Możełem poruszać się myszą na zewnętrznym Następnie powróciłem do ekranu i powróciłem do prawidłowego ustawienia, po czym odłożyłem słuchawkę i odłączyłem samochód, a następnie odczekałem kilka minut, odłączyłem zewnętrzny monitor i ku mojemu zdumieniu, jednostka główna wróciła do życia i uruchomiłem się normalnie, gdy ponownie dałem mu moc.

Mam nadzieję, że to może pomóc komuś tam. Powodzenia! :D

Jutro spróbuję,i dam znać.
  • Poziom 2  
    Witam mam ten sam problem udało Ci się kolego jakoś zresetować system??Radio android z chin - Nie mogę zrobić hard reset[img-0]
  • Poziom 9  
    Niestety kolego nic mi się z tym nie udało zrobić. Radio leży w szafce bezużyteczne.
    Pisałem już na różnych forach Ale bez odzewu.
  • Poziom 2  
    Witaj.
    Przekazałem radio do specjalistecznego serwisu ale oni też nic nie mogą wymyślić...
  • Poziom 9  
    Czyli po prostu jak to się mówi w koszykówce "wrzut do kosza za 3 punkty" i trzeba kupić nowe.
  • Poziom 2  
    Witam.Walczyłem z radiem z tydzień.Mam chińskie radio 2-din dedykowane do vw. Dzisiaj wpadł mi opis hard-restu do radia QuadCore-R16 Astar_d7 ,moje radio ma procesor Quad-Core A7. Spróbowałem według opisu i wszedłem w tryb awaryjny za pierwszym podejściem.

Android 6, aby wejść w tryb awaryjny (utknął w animacji rozruchu), podłączając klawiaturę USB i naciskając kilkakrotnie klawisz "i", przytrzymując wciśnięty Alt + Print Screen.
    Po kilku naciśnięciach przycisku "i" urządzenie uruchomiło się w trybie przywracania. Użyj klawiszy strzałek, aby przejść do Wyczyść dane / Przywróć ustawienia fabryczne i Enter, aby wybrać.Myślę że pomoże to przy wielu urządzeniach z gniazdem USB.Pozdrawiam
  • Poziom 1  
    Niestety kombinacja klawiszy " alt + print screen + i " daje tylko martwego przewróconego androida :-(
    Może inna kombinacja??
    Ktoś coś wie ??
    Proszę o pomoc !!!
  • Poziom 2  
    Mi się koledzy udało w końcu zresetować swoje radyjko. Wystarczyła zwykłą klawiatura usb i sporo czasu:) trzeba samemu kombinowac że skrutami klawiszowymi. Mam obecnie dwa takie radia (drugie kupilem żeby przeniesc cały system) wyglądają identycznie ale na kazdym jest inna kombinacja klawiszy więc wciskalem na oślep klawisze aż trafiłem. Udało mi się wejsc w ustawienia i wybrac opcje resetu
  • Poziom 2  
    Witam. Też mam radio android dotykowy I przez głupotę wygrałem karnel co było zła decyzja. Teraz mam po starcie tylko logo. Me pytanie czy klawiatura idzie przywrócić do stanu poprzedniego 🙂
  • Poziom 13  
    Też mnie dopadł ten problem.
    Zainstalowałem radyjko i zacząłem bawić się ustawieniami
    No i zonk
    Co s chyba przestawiłem w dotyku bo jak dotykam w prawym rogu to zaznacza się na środku. Dotyk działa w cały świat.
    Nie jestem w stanie wejść w jakiekolwiek opcje. Zostaje hard reset ale nie udaje mi się go zrobić.
    Do radia idą dwa kable zasilające stale podłączone + jeszcze jeden plus do ACC po stacyjce.
    Jak wyzwolić hard reset???
  • Poziom 13  
    limzej napisał:
    Mi się koledzy udało w końcu zresetować swoje radyjko. Wystarczyła zwykłą klawiatura usb i sporo czasu:) trzeba samemu kombinowac że skrutami klawiszowymi. Mam obecnie dwa takie radia (drugie kupilem żeby przeniesc cały system) wyglądają identycznie ale na kazdym jest inna kombinacja klawiszy więc wciskalem na oślep klawisze aż trafiłem. Udało mi się wejsc w ustawienia i wybrac opcje resetu

Ale podpinasz pod USB klawiaturę i próbujesz alt+ print screen+ inny przycisk
    I w końcu wyskakuje menu do hard reset?
  • Poziom 2  
    marcel_76 napisał:
    Też mnie dopadł ten problem.
    Zainstalowałem radyjko i zacząłem bawić się ustawieniami
    No i zonk
    Co s chyba przestawiłem w dotyku bo jak dotykam w prawym rogu to zaznacza się na środku. Dotyk działa w cały świat.
    Nie jestem w stanie wejść w jakiekolwiek opcje. Zostaje hard reset ale nie udaje mi się go zrobić.
    Do radia idą dwa kable zasilające stale podłączone + jeszcze jeden plus do ACC po stacyjce.
    Jak wyzwolić hard reset???

Wejdź w ustawienia i tam masz Key learning i naucz androida + kalibracja ekranu.
  • Poziom 13  
    Udało mi się (Przy pomocy myszki komputerowej i Syna💪)
    Ustawić dotyk i jest prawie idealnie.
    Prawie bo nie działają klawisze nawigacyjne (dotykowe) tj power, home, back, vol+, vol-
    Dzięki pływającemu punktowi zostały one zastąpione ale muszę dojść jeszcze jak je uruchomić.
    Jest menu w którym można sprawdzić dokładna pozycję na osiach x i y tych klawiszy ale nie widzę menu gdzie można je włączyć lub wyłączyć.
    Teraz przy ich dotykaniu nic się nie dzieje jakby były poza ekranem.
    Ktoś coś?
  • Poziom 13  
    josephx napisał:

Wejdź w ustawienia i tam masz Key learning i naucz androida + kalibracja ekranu.

Brak takiej funkcji Key learning
  • Poziom 2  
    Radio android z chin - Nie mogę zrobić hard reset Radio android z chin - Nie mogę zrobić hard reset Wejdź w ustawienia i klikaj na przemian, karnel versioni os version aż wyskoczy Factory Settings i tam masz Other wejdź tam, przewiń na dół, i będziesz mieć. Panel learning oraz Touch learning. Przypisz boczne przyciski i zatwierdź. Radio android z chin - Nie mogę zrobić hard reset
  • Poziom 13  
    Ja mam inne radio
    I nie mam takich opcji jak pokazujesz
  • Poziom 3  
    Witam Panów
    Mam podobny problem do waszych, radyjko na androidzie z allegro pewnie tez made in china nie znam modelu ani nazwy papiery gdzies zapodzialem. Radyjko działało i nagle tylko pokazuje logo Volkswagen i tyle próbowalem reset wciskac trzymac na różne sposoby i nie wchodzi w factory reset
    Ponizej link do zdjecia radia moze ktos z was mial taki problem i wie jak go rozwiazac z góry dziękuje
    Dodam jeszcze ze jak daje wsteczny bieg to sie zalacza kamera cofania i pokazuje obraz
    Pozdrawiam
  • Poziom 13  
    A po odpięciu zasilania nie rusza android od nowa?
  • Poziom 3  
    Chodzi Ci o odpięcie wtyczki z tyłu radia? jak tak jeszcze tego nie robiłem będę robił w sobotę i zbieram informacje😉
  • Poziom 17  
    ziolo2008 napisał:
    Witam Panów
    Mam podobny problem do waszych, radyjko na androidzie z allegro pewnie tez made in china nie znam modelu ani nazwy papiery gdzies zapodzialem. Radyjko działało i nagle tylko pokazuje logo Volkswagen i tyle próbowalem reset wciskac trzymac na różne sposoby i nie wchodzi w factory reset
    Ponizej link do zdjecia radia moze ktos z was mial taki problem i wie jak go rozwiazac z góry dziękuje
    Dodam jeszcze ze jak daje wsteczny bieg to sie zalacza kamera cofania i pokazuje obraz
    Pozdrawiam

Prawdopodobnie to Radio Bosion lub jakiś clone-ale nie jestem pewien?
    https://www.youtube.com/watch?v=eZmsRGYkr-8