Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Radio android z chin - Nie mogę zrobić hard reset

majkii2 30 Kwi 2018 11:25 1923 10
 • #1 30 Kwi 2018 11:25
  majkii2
  Poziom 2  

  Witam mam radyjko z chin na ondroidzie 7.1.1 navivox 7 nagrzebałem coś w ustawieniach i zmieniła mi się mega rozdzielczość i nie nic nie idzie zrobić na wyświetlaczu chciałem zrobić hard reset ale nie mogę znaleść nigdzie opisu do tego modelu morze ktoś by mi pomógł?

  0 10
 • #3 30 Kwi 2018 14:47
  majkii2
  Poziom 2  

  Próbowałem robiłem już chyba milion kombinacji akurat tego modelu nie znalazłem na youtubie więc skończyły mi się już pomysły

  0
 • #4 22 Lip 2018 22:01
  staszek-h
  Poziom 9  

  Kolego czy znalazłeś już jakieś rozwiązanie dla twojego radia? Bo ja też coś namieszałem z rozdzielczością i mam to samo co ty.

  1
 • #5 23 Lip 2018 22:50
  staszek-h
  Poziom 9  

  Znalazłem sposób gdzieś na forum angielskim po przetłumaceniu naprawdę błacha sprawa.

  Cytat:
  Hello all,

  I just had three same screen resolution problem happen to my 7" eincar head unit running Android 6.0.1. I thought it was done for until this simple solution came to me. I was able to plug in a computer monitor (that had an RCA video input) into the video out of the head unit and navigate with a USB mouse. Luckily the added screen was able to work normally with the resolution setting that the head unit obviously could not. I was able to navigate with my mouse on the external screen and revert the screen resolution back to the proper setting. After that I powered the head unit down and turned the car off. I then waited a few minutes, unplugged the external monitor and to my amazement, the head unit came back to life and booted normally when I gave it power again.

  I hope this can help someone out there. Good luck!


  A tu masz tłumaczenie za pomocą wujka Google:
  Witam wszystkich,

  Właśnie miałem trzy problemy z tą samą rozdzielczością ekranu co moja 7-calowa jednostka główna eincar z systemem Android 6.0.1 Myślałem, że to się robi, dopóki nie pojawiło się to proste rozwiązanie. wejście wideo) do wyjścia wideo z jednostki głównej i nawigacja za pomocą myszy USB Na szczęście dodany ekran był w stanie pracować normalnie z ustawieniem rozdzielczości, że jednostka główna w oczywisty sposób nie mogła.Możełem poruszać się myszą na zewnętrznym Następnie powróciłem do ekranu i powróciłem do prawidłowego ustawienia, po czym odłożyłem słuchawkę i odłączyłem samochód, a następnie odczekałem kilka minut, odłączyłem zewnętrzny monitor i ku mojemu zdumieniu, jednostka główna wróciła do życia i uruchomiłem się normalnie, gdy ponownie dałem mu moc.

  Mam nadzieję, że to może pomóc komuś tam. Powodzenia! :D

  Jutro spróbuję,i dam znać.

  0
 • #7 23 Wrz 2018 20:03
  limzej
  Poziom 2  

  Witam mam ten sam problem udało Ci się kolego jakoś zresetować system??Radio android z chin - Nie mogę zrobić hard reset[img-0]

  0
 • #8 07 Paź 2018 18:29
  staszek-h
  Poziom 9  

  Niestety kolego nic mi się z tym nie udało zrobić. Radio leży w szafce bezużyteczne.
  Pisałem już na różnych forach Ale bez odzewu.

  0
 • #9 07 Paź 2018 18:47
  limzej
  Poziom 2  

  Witaj.
  Przekazałem radio do specjalistecznego serwisu ale oni też nic nie mogą wymyślić...

  0
 • #10 19 Paź 2018 05:33
  staszek-h
  Poziom 9  

  Czyli po prostu jak to się mówi w koszykówce "wrzut do kosza za 3 punkty" i trzeba kupić nowe.

  0
 • #11 02 Gru 2018 21:10
  monterek2
  Poziom 2  

  Witam.Walczyłem z radiem z tydzień.Mam chińskie radio 2-din dedykowane do vw. Dzisiaj wpadł mi opis hard-restu do radia QuadCore-R16 Astar_d7 ,moje radio ma procesor Quad-Core A7. Spróbowałem według opisu i wszedłem w tryb awaryjny za pierwszym podejściem.

  Android 6, aby wejść w tryb awaryjny (utknął w animacji rozruchu), podłączając klawiaturę USB i naciskając kilkakrotnie klawisz "i", przytrzymując wciśnięty Alt + Print Screen.
  Po kilku naciśnięciach przycisku "i" urządzenie uruchomiło się w trybie przywracania. Użyj klawiszy strzałek, aby przejść do Wyczyść dane / Przywróć ustawienia fabryczne i Enter, aby wybrać.Myślę że pomoże to przy wielu urządzeniach z gniazdem USB.Pozdrawiam

  1