Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Reklamy flash'owe jakby nad stroną WWW - Blokowanie

21 Sie 2005 00:21 973 4
  • Poziom 17  
    Witam.
    Zauważyłem, że ostatnio coraz częściej pojawiają się reklamy flash'owe jakby nad stroną WWW. Nie wiem jak wy ale mnie one zaczynają powoli wkur...iać. Otwieram sobie stronkę a tu bach... Jakaś kur...a reklama na całą stronę z kretyńską animacją w technologi flash. A na domiar złego spotkać można reklamy których nie można zamknąć - brak dorobionego krzyżyka w prawym górnym rogu. Reklamy te pojawiają się głównie przy ważniejszych portalach internetowych.

Pytanie moje jest następujące...
    Co zrobić aby tego typu reklamy blokować, bo ja już powoli nie mam na nie siły :(

Z przeglądarki Microsoftu już dawno zrezygnowałem i nie zamierzam do niej wracać... Od dłuższego czasu używam Firefoksa - obecnie w wersji 1.0.6.
  • Poziom 26  
    JA urzywam Mozila Fire Fox i neimam tego problemu.
  • Poziom 28  
    jak masz firefoxa to zainstalujm se wtyke adblock . Jeśli przepuści to wcisnij shift i 2 razy na ten flash powinien sie zamknąć
  • Poziom 17  
    zainstaluj wtyczke flashblock
  • Poziom 17  
    W Firefoksie domyślnie te reklamy NIE są blokowane...
    Nie są to reklamy wkomponowane w stronę WWW tylko jakby nad nią...
    Wtyczka Adblock nic tu nie pomoże - nie radzi sabie z takimi reklamami.
    No chyba że kliknę na reklamę i ustawię blokuj - ale nie oto chodzi gdyż jak odświezę stronę to reklama znów się pojawi. Ten Adblock blokuje reklamy na podstawie źródłowych adresów www reklam, a co mam zrobić jak każda pojawiająca się reklama ma inny adres... Kliknij i blokuj, kliknij i blokuj... Dajcie sobie spokuj :)
    Flashgot blokuje wszystko co flashowe, czyli poniekąd jest skuteczny ale blokuje także integralne elementy stron jak np. przyciski itp.