Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Peugeot 206 2001r. - Nie zapala po odłączeniu klem

Ahmed21 03 May 2018 22:53 1068 5
    Ahmed21
    Level 2  
    Proszę o pomoc z następującym problemem: autko zapalało bezproblemowo, nie było problemów z akumulatorem. Po przypadkowym odłączeniu klem i ponownym podłączeniu, musiało dojść do "resetu". Migały światła awaryjne, kręcenie kluczykiem nic nie dawało. Po wciśnięciu przycisku na pilocie od alarmu, samochód kręci, ale nadal nie odpala. Brak jest też kierunkowskazów, nie działa centralny zamek z pilota. Światła postojowe, krótkie/działają. Czy kodowanie kluczyka jest jakąś opcją? Nie mogę tego obecnie sprawdzić, a przeczytałem na forach, że to dość powszechny problem.
    Będę wdzięczny za każdą pomoc/przepraszam jeśli pomyliłem dział
    Peugeot 206 2001r. 1.4 Benzyna, ma instalacje LPG
    Ahmed21
    Level 2  
    To uboga elektronicznie wersja, na wyświetlaczu nie pojawiają się napisy. Kontrolki się palą, swieci się żółta kontrolka silnika
    carrot
    Moderator of Cars
    Masz jakiś dołożony (nie fabryczny) alarm w samochodzie ?, mrugające awaryjne na to wskazują
    Ahmed21
    Level 2  
    Bardzo możliwe. Kupując go miał już alarm, nie jestem w stanie powiedzieć czy jest fabryczny. Też mi się wydaje że może to mieć związek z alarmem. Początkowo nawet nie kręcił, dopiero jak wcisnąłem przycisk na pilocie od alarmu to zaczął