Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Suzuki Swift 1,2 1,3 benzyna - Nie odpala po wypadku

03 May 2018 20:56 1797 12
  • Level 5  
    Witam, mam problem z moim Suzuki Swift z 2011roku w benzynie 94KM, problem polega na tym że po delikatnej stłuczce nie odpala, kręci ale tak jakby nie miał w ogóle ciśnienia. Czy ktoś miał juz taki problem i może pomóż ? Pozdrawiam i dziekuję za odp.
  • Helpful post
    Level 43  
    Tak jakby bez oporu? Ale wałem silnika (i osprzętem) kręci? Rozrządu nie zerwało?
  • Helpful post
    Level 11  
    Czujnik uderzeniowy ??
  • Level 5  
    a gdzie się znajduje ten czujnik ? Rozrząd jest wał się kręci i górny wałek też a kręci bez żadnego oporu.
  • Level 5  
    Witam, mam problem z moim Suzuki Swift z 2011roku w benzynie 94KM, problem polega na tym że po delikatnej stłuczce nie odpala, kręci ale tak jakby nie miał w ogóle ciśnienia. Czy ktoś miał juz taki problem i może pomóż ? Pozdrawiam i dziekuję za odp

Moderated By T5:

3.1.12. Nie wysyłaj wielu jednakowych tematów na forum, użytkownicy nie będą wiedzieć, gdzie mają odpowiadać.
    Scaliłem.

• Helpful post
    Level 14  
    W Swifcie powinien być na lewej podłużnicy, może tez być dorobiona jakaś samoróbka w przeszłości ;)
    Jeśli nie pomoże napisz w która część była ta "stłuczka" :)
  • Level 5  
    a jak ten czujnik wyglada i a jak ten czujnik zresetowac?
  • Level 5  
    nie mam instrukcji

Dodano po 15 [minuty]:

czy ktoś coś doradzi ?
  • Level 5  
    miał ktoś może podobny przypadek albo wie co jeszcze mozna sprawdzic? tego wylacznika wstrzasowego w moim suzuki nie ma
  • Level 5  
    nikt nic nie pomoże ?