Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Magnum dxi 2009 - Niskie obroty biegu jałowego (na wolnych obrotach)

04 Maj 2018 23:01 1470 7
  • Poziom 3  
    Witam. Magnum 2009r manualna skrzynia. Po kilku nacisnieciach przycisku od tempomatu, obroty jałowe spadły na 500 obr/min i nie mogę wrócić do poprzedniego ustawienia czyli 600obr/min. Jak wrócić do oryginalnych ustawień bo wszystko drży na takich obrotach ??
  • Poziom 3  
    Witam. Dzięki za zainteresowanie. Robie według tej instrukcji ale i tak po przełaczeniu B1 na N wraca do 500obr. Masz może jeszcze jakieś instrukcje ??
  • Poziom 20  
    Nie mam .To jest z oryginalnej książki od magnum dxi.Powinno zadziałać .Jak nie to jedż na komputer powinni ustawić diagiem ale spróbuj jeszcze raz na spokojnie ,pamiętaj o wciśnięciu i puszczeniu pedału hamulca bądz sprzęgła.
  • Poziom 25  
    Miałem taki problem i nie rozwiązałem go komputerem serwisowym nie znalazłem pozycji do ustawiania obrotów biegu jałowego.
    Raczej procedura ręczna a nie komputerem, volvo i scania też ma procedurę ręczną ustawiania biegu jałowego.
  • Poziom 20  
    Kolego, jak odpalisz samochód to w ogóle pompuje na wysokich obrotach i potem spada na 500 obr/min , czy po odpaleniu masz 500 obr/min ?
  • Poziom 3  
    Po odpaleniu wchodzi na 900 a jak napompuje to spadnie na 500