Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Mazda 626 gf 1998rok 2.0ditd- gdzie znajduje się komputer silnika?

07 Maj 2018 17:18 495 5
  • Poziom 4  
    Szukałem wszędzie, nie mogę nigdzie znaleźć podobnego tematu. Dzisiaj moja mazda odmówiła posłuszeństwa z powodu immobilaizera. Męczyłem się z 30min ale nie chciała odpalić,próbowałem obydwoma kluczykami,odpinalem i podpinalem akumulator nic to nie dało. Byłem u elektromechanika, niestety chwile przed zamknięciem i rozmawiałem z nim na szybko. Powiedział żeby przysłać mu numer komputera tylko problem jest w tym że nie wiem jak to sprawdzić. Możliwe że jest to bardzo głupie pytanie no ale na samochodach aż tak bardzo się nie znam. Proszę o szybką odpowiedź.
  • Poziom 33  
    Nalepka na komputerze i tam jest wszystko.
  • Poziom 4  
    Bieda z nędzą napisał:
    Nalepka na komputerze i tam jest wszystko.

A gdzie się taki komputer znajduje?
  • Poziom 4  
    ladamaniac napisał:
    Jak dobrze pamiętam to na tunelu środkowym, pod nawiewem, przed lewarkiem. Nie pomyl ze sterownikiem poduszek.
    Zaraz zejdę zobaczę i odpowiem :p wyśle zdjęcia w razie czego żeby się upewnić:D

Edit: Znalazłem sterownik poduszek ale tego co ja szukam nie znalazłem ._. ON jest gdzieś mniej więcej w poblizu?
  • Poziom 4  
    Okazało się że komputer znajduje się pod nogami pasażera z przodu. Pod wykładziną znajduje się blaszana pokrywa a pod nią komputer. Dziękuje za pomoc i pozdrawiam :)