Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Ozonowanie, czy warto kupić generator

08 Maj 2018 00:11 345 2
  • Poziom 18  
    Chcemy w firmie zaoferować klientom przede wszystkim jako gratis do innych(odpowiednio droższych) usług darmowe ozonowanie samochodu.
    Przejrzałem internet i ciężko mi jest wywnioskować na ile to jest popularna i potrzebna usługa.

Ponieważ jeżeli zdecydujemy się w firmie na zakup generatora to będzie to profesjonalne urządzenie z certyfikatami CE (chodzi o kwestie ewentualnego bezpieczeństwa prawnego) a takie nie kosztuje 200zł może mi ktoś powiedzieć, czy kierowcy są tym całym ozonowaniem zainteresowani?

Od razu mówię że nie chcemy w firmie wchodzić w agregaty do klimatyzacji, pranie tapicerki itd. Tylko ozonowanie nas interesuje.

W Warszawie widziałem kilka stron internetowych firm co robią ozonowanie ale te strony wyglądał tak mizernie pod względem wyglądu, że nie wiem co myśleć.
  • Poziom 41  
    Przy nabiciu jak słyszą że można to chcą.A jeżeli usłyszą ze warto to robić co rok plus dostaną to gratis przy nabiciu to są szczęśliwi.Rok temu kupiliśmy zestaw do montazu za 270 plus obudowa dedykowana za 90 i jest generator o parametrach zmontowanego za okolo 1000zł.
  • Spec Overclocking
    Ja osobiście byłbym bardzo zadowolony z gratisowego ozonowania. Mówię tutaj z punktu widzenia klienta. A nigdy na darmową usługę się nie załapałem :(