Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pasek zębaty do maszyny do szycia Łucznik klasa 86 - jaki dobrać?

robertar 09 Maj 2018 10:09 1092 5
    robertar
    Poziom 13  
    Witam,
    mam problem z dobraniem paska do maszyny do szycia Łucznik klasa 86. Pasuje tam pasek Uniroyal 4016 B4N1GX, jednakże jest to wewnętrzne oznaczenie firmowe i nie byłem w stanie znaleźć tego paska w wyszukiwarce google. Pytanie kieruję do osób, które rozwiązywały podobny problem i zdołały np. znaleźć polski odpowiednik. Maszyna jest obecnie naprawiana w innym mieście i pomiary na podstawie kół zębatych nie wchodzą w rachubę.

Pozdrawiam
    Robert

Dodano po 16 [minuty]:

Dodam tylko, że nie jest to pasek napędowy silnika, a pasek znajdujący się wewnątrz maszyny.

Widoczny jest on na zdjęciu w pierwszym poście tematu:
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2666881.html
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).
    DamianRTV
    Poziom 27  
    Witaj jeżeli mogę pomóc to tyko tak: kupiłem tam pasek napędowy i kółeczko do nawijania szpulek koła zamachowego.
    W Katowicach na Mikołowskiej są.
    Napisz do nich bo są w Olsztynie, Warszawie, Krakowie, i Katowicach. poniżej stronka - pozdrawiam.

http://globar.pl/oferta/page/13-Promocje.html
    robertar
    Poziom 13  
    DamianRTV bardzo dziękuję za odzew.

Zrobiłem rozeznanie w oddziałach tej firmy ale tego paska nie posiadają.

Pozdrawiam
    Robert
    ochanomizu
    Poziom 1  
    Nie wiem, czy ciągle Pan szuka tego paska - w zeszłym roku udało mi się taki (pasujący do kl 86 i ramieniówek 440,441,467,469) kupić w serwisie w Radomiu przy Sandomierskiej. Firma nazywa się F.H. Pegas AGD Maszyny do Szycia, linku nie wkleję bo elektroda mi blokuje.
    Czary79
    Poziom 10  
    Dzień dobry, również poszukuje ww paska. Niestety "odwiedzone" telefonicznie serwisy już go nie mają. Jeśli nie da rady zdobyć takiego paska, zastanawiam się nad wymianą kół na HTD 5M o przełożeniu 1:1, tylko czy wówczas uda się ustawić mechanizmy maszyny jak w oryginale ?

Pozdrawiam, Czarek.
    robertar
    Poziom 13  
    Witam, maszynę udało się uruchomić na starym pasku. Osobom piszącym w tym temacie dziękuję za udział w dyskusji i przepraszam za tak późny odzew.
    Pozdrawiam

Proszę o zamknięcie tematu.