Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Przenośny głośnik do 500 zł

BladeMasterPL 09 Maj 2018 22:03 102 2
  • #1 09 Maj 2018 22:03
    BladeMasterPL
    Poziom 3  

Witam wszystkich serdecznie.Mój kumpel chciałbym zakupić przenośny głośnik tylko jest w tym temacie zielony.

Jedyne co można powiedzieć to tyle,że ma być bezprzewodowy,do 500 zł(można nieco przekroczyć jak będzie trzeba) oraz nie jakaś tandeta.

Ktoś coś?

0 2
  • #2 10 Maj 2018 12:42
    sebek555cool
    Poziom 16  

Witam.

Mowa o małym głośniku do telefonu?
    na początek:
    -JBL Flip 4. Czas pracy około 12h, moc 2x8W, dźwięk czysty nawet przy dużych głośnościach, nie brakuje mu niskich tonów. Cena 300-370zł
    - DENON NEW ENVAYA POCKET. Czas pracy około 11h, moc 2x8,5W, względem JBL Flip 4 ma więcej wysokich tonów (testowane pod jednym telefonem) co przynajmniej dla mnie dodało mu + do jakości. Cena 350-400zł
    - JBL CHARGE 3. tego sprzęta sam zakupiłem. Czas pracy - spokojnie wytrzymuje cały dłuugi dzień (15-16h), moc 2x10W, dźwięk z tego głośnika zaskskuje każdego, nie brakuje mu niczego, membrany bierne wyciskają z niego maximum niskich tonów, naprawdę przyjemnie się go słucha. Cena niestety troszkę przekracza budżet, jednak uważam, że warto dołożyć - około 550-600zł.

Głośniki ustawione w kolejności od najgorszego do najlepszego (przynajmniej w moich preferancjach słuchowych). Testowałem również Kruger&Matz Executive, pamiętam że był to najmocniejszy i chyba najdroższy ze wszystkich w/w głośników, jednak jakościowo nie powalał. Niskie tony sztucznie podbite, środek i wysokie tony zdecydowanie grały zbyt płasko.
    Oczywiście każdy ma swój słuch, dlatego najepiej wybrać się do sklepu w środku tygodnia (kiedy jest mało ludzi i mało hałasu), posłuchać i dobrać indywidualnie głośnik do swojego gustu.

Pozdrawiam ;)

0