Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Solved] Peugeot 407 1 gen - Dziwne zachowanie urządzeń wbudowanych po podpięciu rejestra

kaczorekbw 10 May 2018 11:06 462 5
    kaczorekbw
    Level 13  
    Witam wszystkich.

Peugeota 407 mam od kilku dni i mam dość dziwny problem, a dokładniej nigdy z czymś takim się nie spotkałem .

Auto ma radio RT3 czyli nawigacja i telefon. Wszystko pięknie działa , navi łapie satelity i czyta płyty, telefon dzwoni i ma dobry zasięg., ale kiedy podłączam rejestrator jazdy wszystko zaczyna szwankować. Navi gubi satelity, nie może odczytywać płyt, a telefon gubi zasięg.

Wymieniałem zasilacz do rejestratora i nadal jest problem. Nie ma różnicy czy jadę czy stoję, po odłączeniu rejestratora automatycznie wszystko zaskakuje.

Ten rejestrator to lusterko od media tech z Androidem i nawigacja, wcześniej użytkowane w citroenie C5 bez radia z navi i telefonem.

Czy ktokolwiek widział coś podobnego?
    kaczorekbw
    Level 13  
    Tak zrobię, ale to nie tłumaczy dlaczego odtwarzacz nie czyta płyt przy wpiętym rejestratorze...

Dodano po 1 [godziny] 55 [minuty]:

Sprawdziłem, tylko fizyczne wyłączenie rejestratora pomaga. Odłączyłem dodatkowa kamerkę cofania, antenę gps, nic nie pomaga.
    Inne elementy mogą być włączone (ładowarka do telefony 2A, przetwornica)
  • Helpful post
    zi.ko
    Level 26  
    Miałem taki przypadek w 508. Rejestrator zakłócał fabryczną nawigację, po odpięciu rejestratora nawigacja działała prawidłowo. Moim zdaniem winny jest zasilacz wbudowany w rejestrator. Spróbuj zasilić rejestrator z powerbanka.
    kaczorekbw
    Level 13  
    Zasilacz nie jest wbudowany. ale zmiany zasilacza i zmiany źródła zasilania. Musiałem całkowicie zrezygnować z tego urządzenia. Niestety musiałem wybierać i już wole mieć wbudowane urządzenie. Z drugiej strony to bardzo delikatne urządzenia skoro zakłuca je mały tablecik w lusterku.
    Dziękuję wszystkim i zapraszam do nowego tematu z nowym problemem.
    kaczorekbw
    Level 13  
    Zasilacz nie jest wbudowany. ale zmiany zasilacza i zmiany źródła zasilania. Musiałem całkowicie zrezygnować z tego urządzenia. Niestety musiałem wybierać i już wole mieć wbudowane urządzenie. Z drugiej strony to bardzo delikatne urządzenia skoro zakłuca je mały tablecik w lusterku.
    Dziękuję wszystkim i zapraszam do nowego tematu z nowym problemem.