Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Rozwiązano] Zasilacz do kuchenki indukcyjnej

Berenika57 10 Maj 2018 11:30 174 4
  • #1 10 Maj 2018 11:30
    Berenika57
    Poziom 9  

Witam serdecznie

Mam pytanie: Brak prądu i nie można korzystać z płyty indukcyjnej... a np. obiad ugotować trzeba. Co dalej?
    Czy jest dostępny na rynku zasilacz do płyt indukcyjnych np. Amica PB*4VI512LFTB4?

Pozdrawiam,
    Bronisława Góralczyk

0 4
  • Pomocny post
    #3 10 Maj 2018 12:09
    kortyleski
    Poziom 41  

Niestety przy płytach elektrycznych jak nie ma prądu to się dzwoni do Chińczyka. Taki "zasilacz" byłby wielkości sporej lodówki .

0
  • #4 10 Maj 2018 12:31
    Berenika57
    Poziom 9  

Bardzo dziękuję za odpowiedź "Olador".
    Nie zaznaczyłam, że mieszkam w bloku, więc nie wiem, czy w grę wchodzi takie urządzenie prądotwórcze. Myślałam też o jakiejś turystycznej mini kuchence gazowej, dostosowanej do użytku wewnątrz budynku, ale czy takie są tez nie mam pojęcia. Na szczęście braki prądu występują u nas sporadycznie i na krótko, ale trzeba się jakoś zabezpieczyć, kiedy znienacka go wyłączą .
    Jeszcze raz pozdrawiam i dziękuję ślicznie za podpowiedź,

B. Góralczyk

Dodano po 14 [minuty]:

kortyleski napisał:
    Niestety przy płytach elektrycznych jak nie ma prądu to się dzwoni do Chińczyka. Taki "zasilacz" byłby wielkości sporej lodówki .

:D Dziękuję pięknie za odpowiedź "Kortyleski". Mam nadzieję, że w razie awarii prądu (na szczęście nie zdarza się to zbyt często), jakoś dam sobie radę bez Chińczyka... w najgorszym przypadku przeczekam, albo skorzystam z pomocy nowych sąsiadów.

Pozdrawiam serdecznie,
    B. Góralczyk :bye:

0
  • #5 17 Maj 2018 16:02
    Berenika57
    Poziom 9  

:D Witam
    Mam zamiar kupić jakąś małą kuchenkę na gaz - dostosowaną oczywiście do pomieszczeń. I to powinno rozwiązać problem.
    Pozdrawiam serdecznie i raz jeszcze dziękuję pięknie za fachowe porady i poświęcony mi czas.

:bye: Bronisława Góralczyk

0