Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

opel antara straciłem klucze - Co zrobić gdy zgubiłem kluczyki podstawowe+zapaso

opel_antara_2007_3.2 11 Maj 2018 18:35 207 4
  • #1 11 Maj 2018 18:35
    opel_antara_2007_3.2
    Poziom 2  

Cześć , PROSZĘ O POMOC!
    Sytuacja wygląda tak , że zgubiłem jedyne kluczyki jakie posiadałem do auta (wiem, mój błąd, że nie dorobiłem).
    Auto stoi zamknięte z dokumentami w środku , na szczęście pod domem.
    PROSZĘ o RADĘ, doszły mnie słuchy, że można wymienić stacyjkę w wtedy dorobić klucze do niej - jeśli tak jaki to jest mniej więcej koszt?
    Auto to opel antara z 2007r
    Z góry dzięki , sprawa jest poważna i muszę to szybko załatwić- auto jest moim narzędziem pracy.

0 4
  • #2 11 Maj 2018 18:53
    MikeC
    Poziom 21  

W ASO można kupić klucz po numerze z car pass ewentualnie po vin za dodatkową opłatą . Klucz przychodzi już docięty pasujący do twojego samochodu ... Potem tylko kodowanie immo z car pasu i tyle ...

0
  • #3 11 Maj 2018 19:13
    opel_antara_2007_3.2
    Poziom 2  

MikeC napisał:
    W ASO można kupić klucz po numerze z car pass ewentualnie po vin za dodatkową opłatą . Klucz przychodzi już docięty pasujący do twojego samochodu ... Potem tylko kodowanie immo z car pasu i tyle ...

Czyli zamawiam klucz a aso , ja nim odpalam auto i dalej go koduję w aso?

0
  • #4 11 Maj 2018 20:18
    MikeC
    Poziom 21  

Nie auto tym kluczem otworzysz (mechanicznie) immobiliser trzeba dokodować kodami z car pass ..Albo to zrobi ktoś kto do Ciebie podjedzie z np.Techem i dokoduje klucz albo dostarczyć auto do ASO lub innego warsztatu na programowanie ...

0
  • #5 11 Maj 2018 23:53
    tzok
    Moderator Samochody

Zasadnicze pytanie czy masz kartę Car Pass? Jeśli masz, to j/w zamawiasz klucz w ASO i po paru dniach go dostajesz. Kluczem otworzysz auto ale nie uruchomisz silnika, trzeba podpiąć komputer i dopisać klucz, nie musi to być robione w ASO. Jeśli nie masz Car Pass, to najpierw musisz zamówić duplikat, potem j/w. Tanio ani szybko nie będzie.

Pozostaje też kwestia pilota w kluczyku (jeśli miałeś).

Oczywiście możesz też wymienić stacyjkę, wkładki zamków, ale wciąż będziesz musiał dopisać kluczyk do sterownika lub programowo usunąć immobilizer ze sterownika.

0
  Szukaj w 5mln produktów