Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Pralka Candy GOY 1050d - jak sprawdzić czy pralka grzeje wodę na niższych temp.

piterlip 11 Maj 2018 22:57 105 3
  • #1 11 Maj 2018 22:57
    piterlip
    Poziom 2  

Witam.
    Mam mały problem odnośnie pralki Candy GOY 1050d, nie wiem jak sprawdzić, czy pralka grzeje wodę przy niskich temp. 30 i 40 stopni.
    Wygląda że pranie odbywa się od początku do końca, tylko nie wiem czy pranie robi się w temp. nastawionej czy w wodzie sieciowej (temp. nieznana). Przy zrzucaniu wody temp. jej wydaje się być zimna, a więc czy programator tej pralki zezwoli na całe pranie bez osiągnięcia odpowiedniej temp.? Prosiłbym o sugestie i ewentualne podpowiedzi.

0 3
  • #2 12 Maj 2018 08:45
    bubu64
    Poziom 18  

Przykładasz rękę do drzwiczek w czasie prania i sprawdzasz, czy szkło jest ciepłe, czy zimne:)

0
  • #3 12 Maj 2018 11:01
    mrice
    Specjalista AGD

Druga możliwość to włączyć pranie zasadnicze na bawełnę na 40 stopni i po ok 20-30 minutach wyłączyć pralkę, poczekać na otwarcie drzwi i sprawdzić, jeśli poziom wody jest powyżej ranty drzwi to na moment włączyć program spustu wody i wyłączyć tak, by woda jeszcze była, ale się nie wylała.

Kolejna możliwość, to zdjęcie tylnej klapy i pomierzenie, czy grzałka będzie zasilana podczas prania, nie mniej trzeba uważać na układ napędu, coby krzywdy sobie nie zrobić.

0
  • #4 15 Maj 2018 04:42
    piterlip
    Poziom 2  

Dziękuje za podpowiedzi po sprawdzeniu podanych metod dam znać.
    Pozdrawiam

0