Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
flexghzflexghz
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Mazda 6 2004 plus stacyjki dla sterowaniem wzmacniaczem. (GJ6G66DSXG02)

12 Maj 2018 13:00 594 6
  • Poziom 14  
    Witam, kupiłem nie dawno mazdę 6 Z 2004 R. Był wzmacniacz i tuba. Kable poprzeciąganie do wzmaka.
    Ale we wzmacniaczu jest mostkowe sterowanie z plusem, i gościu poprostu wyciągał bezpiecznik ze wzmaka. Nie wyciągałem jeszcze radia bo nie mogę znaleźć plusa stacyjki bo oryginalnie radio raczej nie ma sterowania wzmacniaczem.

Drugi taki mały problem to że wzmacniacz dostaje tylko sygnał jak gra Płyta CD a na radiu już nie.

Jak to poprawnie podłączyć poda ktoś konkretny rozkład pinów zasilania radia?
  • flexghzflexghz
  • flexghzflexghz
  • Poziom 14  
    DriverMSG napisał:
    dzedaj2000 napisał:
    ktoś konkretny rozkład pinów zasilania radia?
    Jakiego radia? Model podaj.

Niewiem czy to ten numer ale w google mi znalazło GJ6G66DSXG02
  • Poziom 14  
    Czy zrobię jakiś błąd jak podłącze remote od wzmacniacza do plusa tylnych świateł?
  • Pomocny post
    Admin grupy komputery
    dzedaj2000 napisał:
    Czy zrobię jakiś błąd jak podłącze remote od wzmacniacza do plusa tylnych świateł?
    Tak. W przypadku gdy pozostawisz samochód zaparkowany z włączonymi światłami postojowymi, istnieje ryzyko wyczerpania akumulatora.

Weź probówkę i poszukaj piętnastki w dostępnych miejscach. Czasami nawet gniazdo zapalniczki jest po stacyjce.

Nie znam dokładnie pojazdu, ale może ma antenę lub wzmacniacz antenowy wzbudzany włączeniem radia?
  • Poziom 14  
    Nie kombinowałem z wtyczką od radia (za dużo rozbierania) podpoiłem się pod zapalniczke.