Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Phillips SAA 713x - Cinergy TV - problem z nagrywaniem

piotrek power 21 Sie 2005 19:54 2815 5
  • #1 21 Sie 2005 19:54
    piotrek power
    Poziom 27  

Witam wszystkich.
    Zamówiłem sobie ostatnio na Allegro, kartę Phillips SAA 713x, za 59,00 zł.
    Jakość za tą cenę jest bardzo dobra. Ale obecnie kożystam z programu: Cinergy TV i mam problem z odnalezieniem wszystkich programów z kablówki, nadodatek mam problem z nagrywaniem, jakość jest fatalna gdy nagrywam z kompresją czy bez jest niedobrze. Zeszukałem się wszędzie, aby znaleźć jakiś inny program do oglądania i zgrywania programów i nie mogę żadnego znaleźć, siedze już od wczoraj i szukam, trudno mi jest znaleźć gdyż nie znam żadnej nazwy programów które służą do oglądania i nagrywania tv. Bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuję.

Pozdrawiam
    Piotrek

0 5
  • #2 22 Sie 2005 06:00
    piotrek power
    Poziom 27  

Każda kartama swój program czy to jest obobjętne ?

0
  • #3 27 Sie 2005 02:36
    Swamp
    Poziom 10  

Ja mam kworlda na podobnym chipie philipsa (kworld 7134rf pro) , mozesz sprubowac z aplikacjami do kworlda - Mpeg Tv station (plik o nazwie mpeg_kw_713x_driver.zip stąd = http://www.pronox.pl/download.php?dir=/sterow.../tunery%20tv%20pci/kworld_kw7134rfpro_philips - w tym zipie jest program,poza sterownikami)

Ale jesli moge cos poradzic to do zgrywania mozna urzywac playerow z prawdziwego zdarzania ,ktore oprocz plikow oblsuguja obraz z urzadzen typu kamera,video,tv zyli np Windows media player classic - zawarty w kazdym pakiecie kodekow k-lite.Wybiera sie tam tylko device zamiast pliku i gotowe,ladnie sie dostraja.

Mozesz tez urzyc programu win dvr - firmy intervideo ,calkiem niezly sofcik- jesli cie nie stac na oryginalna wrsje zapytaj osiołka :wink: ---> emule

Pozdroowa :)

0
  • #4 27 Sie 2005 16:22
    piotrek power
    Poziom 27  

Swamp napisał:
    Ja mam kworlda na podobnym chipie philipsa (kworld 7134rf pro) , mozesz sprubowac z aplikacjami do kworlda - Mpeg Tv station (plik o nazwie mpeg_kw_713x_driver.zip stąd = http://www.pronox.pl/download.php?dir=/sterow.../tunery%20tv%20pci/kworld_kw7134rfpro_philips - w tym zipie jest program,poza sterownikami)

Ale jesli moge cos poradzic to do zgrywania mozna urzywac playerow z prawdziwego zdarzania ,ktore oprocz plikow oblsuguja obraz z urzadzen typu kamera,video,tv zyli np Windows media player classic - zawarty w kazdym pakiecie kodekow k-lite.Wybiera się tam tylko device zamiast pliku i gotowe,ladnie się dostraja.

Mozesz tez użyć programu win dvr - firmy intervideo ,calkiem niezly sofcik- jesli cie nie stac na oryginalna wrsje zapytaj osiołka :wink: ---> emule

Pozdroowa :)

Program niestety nie działa z moją kartą :(
    Jeśli chodzi o Windows Media Player Classic - to gdzie go mogę znaleźć ? :)

0
  • #6 04 Wrz 2005 22:06
    piotrek power
    Poziom 27  

A jakie są programy do oglądania programów teleizyjnych które działałyby z mają kartą ?? Bo obecnie kożystam z Cinergy TV ale nie ma tam wszystkich programów ??

0