Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kuhn Nodet kvx - jak skalibrować sterownik ?

14 Maj 2018 11:14 516 15
  • Poziom 23  
    Witam opryskiwacz polowy kuhn ze sterownikiem nodet kvx .Poszukuję informacji jak skalibrować czujnik prędkości i przepływomierz.Może ktoś ma jakaś instrukcja obsługi do tego sterownika oczywiście nie za darmo .
    Sterownik wygląda tak
  • Poziom 2  
    Wiitam . Czy uzyskałeś jakąś pomoc na temat komputera kvx, ponieważ mam opryskiwacz z takim komputerem i nie wiem jak go rozszyfrowac?
  • Poziom 23  
    Tak .Mam pełną instrukcję kalibracji i ustawień za którą sporo zapłaciłem.
  • Poziom 12  
    Chyba poprzez stronę kuhn, wykorzystując numer seryjny maszyny możesz dostać instrukcję za darmo.
  • Poziom 2  
    Czy instrukcja jest po polsku? Jesli tak to ile za nią chcesz?
  • Poziom 23  
    Tak jest po polsku a co do ceny to pogadamy
  • Poziom 2  
    Napisz na priv ile chcesz za ta instrukcję. Pozdrawiam. dplagro(malpa)interia.pl
  • Poziom 1  
    Witam. Również potrzebuje instrukcji obslugi do sterownika nodet kvx ,opryskiwacz to kuhn top rider. Jesli ktos jest w stanie pomóc prosze o wyslanie nr tel. Na e mail - mroguski(malpa)op.pl na pewno sie dogadamy.
  • Poziom 2  
    Witam mam również problem z tym sterownikiem jeśli ktoś coś wie to proszę o pomoc desaidom(malpa)wp.pl
  • Poziom 23  
    A pamięta ustawienia czy za każdym włączeniem trzeba od nowa ustawiać np litry ?
  • Poziom 2  
    Po włączeniu trzeba ustawiać litry od początku

Dodano po 1 [minuty]:

Na manualu serwomotor od regulacji ciśnienia działa ,ale w auto nie
  • Poziom 23  
    Prędkości pewnie też nie pokazuje .
    Trzeba naprawić sterownik a dopiero potem myśleć o ustawianiu i kalibracji .
  • Poziom 1  
    kolego może pomożesz a dlaczego mi nie wyłącza sekcji, wyłącza je dopiero kiedy zejde na niskie ciśnienie i prędkość
  • Poziom 23  
    Pewnie małe ciśnienie powietrza .